Sky Beauty Jelgava - Sabojāti mati

Biju krāsot matus skaistumkopšanas salonā Sky Beauty. Piekrāsoju tikai saknes. Pēc krāsošanas saknes parasti ir veselīga skata, spīdīgas. Salonā, kad jau žāvēja matus redzēju, ne tonis atbilst jau esošajiem matiem, ne skats kā parasti, varbūt tas tāpēc, ka tonis neatbilda. Friziere teica, ka iziešu ārā un tonis būs pareizais, jo gaisma tāda. Protams, nekas nemainījās. Friziere - Irina

N neapkalpotais 06.06.2019

Vēlējos apgiezt matus un ieveidot kā jau iepriekš to esmu darījusi šajā salonā. Meistarīte visu izdarīja lieliski, paldies viņai par to. Tad sekoja nepatīkamais, adminisratore paziņoja, cenu, kas ir par 10 eiro lielāka nekā līdz šim. Cenas esot nedaudz paceltas...Nedaudz?Iepriekšējā dienā zvanot un jautājot vai būšu uz procedūru, nevarēja paziņot par šiem "lieliskajiem" jaunumiem? Noteikti būtu izvērtējusi situāciju un apsvērusi izmantot vai neizmantot pierakstu. Uzskatu, ka tas ir ļoti nepieklājīgi. Ar tādu attieksmi noteikti šis salons pazaudēs daudzus klientus.

S sensor 12.05.2020

Pēc procedūras prasīt vairāk nekā cenrādī - tas jau labu laiku ir šī salona vecais triks. Es arī vairs kāju nesperu.