www.sudzibas.lv Skalas Apkrāpj, nepildot saistības un neatgriež naudu

Sintija Rone " ''SKALAS'' SIA IBEP - Apkrāpj, nepildot saistības un neatgriež naudu

No šīs iestādes saņēmu e-pastu, kas solījās palīdzēt man izglītošanās sfērā. Epastu parakstīja sekretāre - Ineta. Paļāvos uz solīto, saņēmu rēķinu no uzņēmuma IBEP un apmaksāju to. Norunātajā dienā, kad man bija nepieciešama informācija - es neko nesaņēmu, kā arī nevarēju vairs sazvanīt vai sadabūt rokās nevienu. Zvanīju uz visiem kontaktiem uzņēmumā, kur atklājās, ka sekretāre nemaz nav rakstījusi nekādu e-pastu. Sekretāre paskaidroja, ka e-pastu rakstījusi Sintija Rone, izmantojot viņas vārdu. Zvanīju atkārtoti arī uz cietiem numuriem, ko iedeva sekretāre. Vēlāk, šai dienā man bija jāprezentē dati, kurus neviens solītajā laikā nebija nodrošinājis - it neko. Biju samkasājusi veltīgi naudu. Daudz vēlāk Sintija uzradās un taisnojās, ka nu vairs netikšot galā ar solīto. Kad biju atradusi citu alternatīvu, Sintija sāka sūtīt kaut kādus aplamus datus, kad teicu, ka tas nav nepieciešams un ir jau viss nokavēts, un dati ir nepareizi - reakcijas vairs nebija, jo, protams, naudu atgriezt nevēlējās. Aizsūtīju arī no profesora atbildi, ka dati nav derīgi. Lūdzu, lai atgriež pusi naudas vismaz, ko Sintija solījās atgriezt. Solīja un nepildīja, visu laiku aizbildinoties ar meliem dažādākajiem.
Uzrakstīju iesniegumu policijā, tad solīja, ka atgriezīs naudu, ja anulēšu to. Uzrakstīju, ka pretenziju nav un vienošanās ir panākta, ticot, ka šoreiz cilvēks izpildīs savu solījumu, jo par sevi atsaucās svētiem vārdiem. Bet izrādās, ka šis cilvēks ir liekulīgs krāpnieks. Ja nākas sastapties ar Sintiju Roni, iesaku ar šo cilvēku nesadarboties.

I

D Driver 20.07.2013

Tātad, ja sola, tad tu labprātīgi gāji un rakstīji iesniegumu par lietas izbeigšanu, jo tev naudas izteiksmē atgrieza- neko?
Par ko tieši ir sūdzība? Par naivu cilvēku izmantošanu? Vajadzēja aizsūtīt oficiāli rakstītu e-pastu par tiesas darbu uzsākšanu, par pamatojumu uzrakstot visus punktus un vēlams arī piemetot par kuriem pantiem(krāpniecība u.t.t.).
Ja nauda netiktu atgriezta, iesniegums policijā un miers. Policijai tik šitādas lietas padot, iespēja dabūt paaugstinājumu ir nenovērtējama.