www.sudzibas.lv Skalas Nekvalitatīvi kursi

Mācību centrs SKALAS - Nekvalitatīvi kursi

Gribēju pastāstīt savu un pārējo meiteņu pieredzi par Personāla speciālistu kursiem. Biju priecīga, ka ieraudzīju, ka tādi tiks organizēti. Izlasīju informāciju par tiem, bet vēl nebiju īsti pārlieicnāta, tāpēc pazvanīju uz 20627276 un pārvaicāju, kādam zināšanu līmenim ti kursi paredzēti. Atbildēja tieši tāpāt, kā rakstīts internetā, sekojoši: "Mērķauditorija: personāla lietveži, personāla speciālisti, biroja vadītāji, sekretāri un grāmatveži,ikviens, kuru interesē personāla vadība, kas savu nākotni saista ar personāla vadību, kurš jau uzsācis darba gaitas personāla vadības jomā, bet vēlas papildināt, uzlabot un pilnveidot gan teorētiskās zināšanas, gan arī praktiskās iemaņas."

Nācās vilties jau pēc pāris nodarbībām, jo pasniedzēja nav ne mācījusies ne strādājusi šajā jomā, līdz ar to praktiski trenini vai piemeri nebija vispār! Teorija bija daudz un dikti, bet tik elementārā līmenī, ka meitenes, kuras vispār nav saistītas ar šo jomu, teica, ka viņas nesaprot, ko šeit dara. Pasniedzēja teoriju lasīja slids slaidā, teikums teikumā, vārds vārdā..tad jautājums kas tā pasniedzēju, kas nezina pat elementāru lietu, ka nedrīkst lasīt vārds vārdā, ko rādi?
Kāds tolks no sausdas teortijas ja prakses NEBIJA IT NE MAZ!!!!!
Ļoti daudz laika pasniedzēja runāja par sevi, savu ģimeni, savu pieredzi, bet ne par tēmu!!!!!

Samaksāju tādu naudu, bet pilnīgi neko neieguvu jaunu, jāpiemin, kan esmu studējusi un esmu strādājusi šajā jomā, līdz ar to man vienkārši nebija ko tur darīt!!!

Ļoti zēl, ka uzņēmums maldina savus klientus!!!

K