www.sudzibas.lv Skalas Krāpšana

Mācību centrs ''Skalas'' (SIA ''DarbsCV.lv'') - Krāpšana

SKALAS NAV UZTICAMI SADARBĪBAS PARTNERI!!

Informēju par Mācību centra ''Skalas'' negodprātīgu darba praksi. Diemžēl - cik labi sadarbība iesākās, tik slikti turpinājās. Kad pēc pabeigta kursa (Valsts valodas izglītības programmas īstenošana pieaugušajiem) mācību centram bija jāapmaksā mans kā pasniedzēja darbs, atbilstoši noslēgtajam sadarbības līgumam, tad - es tiku informēta, ka nav naudas! Ka pie vainas NVA, jo viņi neesot laikā pārskaitījuši SKALĀM! (kas izrādījās klaji meli!) Vēlāk- sekoja stāstiņi par naudas plūsmu kustības grafikiem un ka biznesā tā esot. Visu laiku solījumi, ka tuvākajā laikā tiks samaksāts, un sirsnīga atvainošanās, protams!
Jau gandrīz divi mēneši pagājuši, bet samaksa par darbu vēl joprojām ''ceļā''. Daļa no darba algas ar lielām pūlēm (un NVA atbalstu) mani ir sasniegusi, par pārējo atlikušo vēl turpinu ''pūlēties''. Ļoti negribas, lai vēl kādam pedagogam gadās šāds laika un emocionālo resursu patēriņš kā šāda neveiksmīga sadarbība ar mācību centru ''SKALAS'' (SIA ''Darbscv.lv'').

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes