www.sudzibas.lv Skalas Nemaksā par darbu

Skalas izglītības iestāde/ SIA Darbs vai. lv - Nemaksā par darbu

Šī kompānija nemaksā partneriem par sniegtajiem pakalpojumiem, kā paredzēts līgumā, izvairās komunicēt. Pagājušā gadā sniedzu vairākus pakalpojumus, apmaksa tā arī nav veikta. Klienti - semināru dalībnieki, kuri saņēma manus pakalpojumus bija apmierināti. Vairākas reizes centos sazvanīt atbildīgo personu un rakstīju epastus. Kad beidzot tas izdevās, tika doti solījumi, bet tā arī samaksa nav veikta.

L Laura 24.01.2017

SIA "Darbscv.lv" firmas nosaukums.

J Jolanta 26.01.2017

Ar mani bija tas pats. Pagājušo gadu sniedzu pakalpojumu, klienti ar manu darbu bija apmierināti, bet alga tā arī netika samaksāt. Īpašniece Sintija tikai sola naudu, bet nepilda savus solījumus. Cik zinu, tad daudzi klienti samaksā par kursiem, pēc tam tie nenotiek, bet nauda netiek atdota atpakaļ

K Kārlis Kļava 10.04.2018

Šobrīd nosaukums gan cits Pilnveide SIA

K Kārlis Kļava 10.04.2018

Nemaksā ne tikai pasniedzējiem, bet arī par citiem pakalpojumiem. Vienmēr ģimenes problēmas. Tā ir ka ar uzņēmuma naudu dzīvo kā ar savu privāto.