www.sudzibas.lv Sizeer slikts serviss

Sizeer - slikts serviss

08.06.2019. T/c Domina Veikalā Sizeer pēc meitas lūguma vēlējos iegādāties apavus. Kad vērsos pie pārdevējas vārdā Kristīne, man tika norādīts, ka vēlamais izmērs nav (nepārbaudot to ne noliktavā, ne datorā) . Ok, varbūt ļoti zinoša. Bet izdzirdot, ka meita ļoti vēlas, vai ir kāda alternatīva, saņēmu atbildi, ka, lai pati skatos. Ok, pacietība un turpinu iepazīt veikala piedāvājumu. Atradu alternatīvu, prasu izmēru, atkal pārdevēja Kristīne - skaldi un valdi, zina, ka citu izmēru nav. Palūdzu atnest otru pāri, mērīšu uz sevi, jo kājas mums ar meitu vienādas. Pamanu defektu. Pārdevēja - skaldi un valdi, nē, tas nav defekts. Reāli redzams defekts, nav defekts, savilkt ādas materiāla šuve, kā volāniņš... Murgs, par attieksmi, par palīdzību, par pilnīgu ieintersētīubu, sapratu, ka es tur esmu "0". Cienijāmā, vadība, parūpējaties par saviem pārdevējiem vai mainiet blīvi starp pircēju un preci.

V

A ArtūrsK 14.06.2019

Labdien Vita!

Paldies par problēmas ziņošanu! Augsti vērtējam Jūsu vēstījumu un strādāsim pie tā, lai šādas situācijas neatkārtotos! Atvainojamies par iegūto nepatīkamo apkalpošanas pieredzi iepērkoties mūsu veikalā.

Ar cieņu,
Artūrs