www.sudzibas.lv Sizeer Sizzer interneta veikalā krāpšana

Sizeer - Sizzer interneta veikalā krāpšana

Šodien vēlējos pirmo reizi iepirkties sizzer interneta veikalā. Lai dabūtu atlaidi 10% pieteicos abonēšanu jaunumiem. Man atsūtīja atlaides kodu, kurš diemžēl nedarbojās gala summa grozā bija bez atlaides. Zvanot uz info centru man sniedza informāciju, ka atlaide nedarbojās uz precēm ar atlaidi, kaut gan mana pasūtītā prece ir bez atlaides, tad man teica ka tā ir speciālā prece, kur atlaides nedarbojās. Kaut noteikumos tāda informācija nav un atlaide bija pirmajam pirkumam un viss beidzot man solīja izlabot, lai kods tomēr darbotos kā vajag un man atzvanīt, kad būs viss kārtībā. Jā man atzvanīja un informēja, ka kods darbojas, bet prece jau vairs nav pieejama, kaut gan pirms tam par pilno cenu man ļāva internetā apmaksāt šo preci. Un viss beidzot vēlējos ieiet viņu mājas lapā no jauna no sava telefona uz ko man parādījās šāds paziņojums piekļuve liegtajums nav atļaujas piekļūt "http://sizeer.lv/promo-15?" šajā serverī. Neiesaku nevienam šo interneta veikalu.