www.sudzibas.lv Sizeer Krāpšana, slikts serviss

Sizeer - Krāpšana, slikts serviss

Tātad! 10.09.22 iegriezos veikalā sizeer, akropolē alfā, kur meklēju sev jaunus apavus! Piegāju pie konsultantes Lauras, lai pavaicātu, vai ir iespēja iegādāties apavus par internet veikala cenu, pārbaudījām svītru kodus, vai modeļi sakrīt, gan veikalā, gan internet veikalā, kā rezultātā es pasūtīju internet veikalā, jo prasīju konsultantei Laurai, vai drīkstu nopirkt internetā un doties laukā ar šī paša modeļa pāri no viņu veikala, uz ko man atbildēja laura “jā”, bet patiesībā izrādās, ka tā nevarēja, kad veicu samaksu, tad laura man teica, lai gaidu trīs dienas, es prasīju kā trīs dienas, piebildu, ka man šie apavi nepieciešami tieši tagad, ko minēju jau iepriekš! Rezultātā man nācās pasūtīt internetā un nopirkt uz vietas, par ko es iztērēju krietni lielu naudas summu. Prasīju tagad citai pārdevējai, kā var atcelt internet veikala pirkumu, jo nopirku pie viņām uz vietas un divi vienādi apavu pāri man nav nepieciešami! Man meitene, kuras vārdu neredzēju, atbildēja, ka man jāzvana un internet veikalu un jāsaka, lai šis pasūtījums tiek atcelts pēc iespējas ātrāk… piebildīšu, ka meitenes uzrakstīja uz Lapiņas, ja apavi atnāk, lai sūta atpakaļ. Visu nākošu nedēļu, katru dienu centos sazvanīt internet veikalu un lūdzu, lai apavus nesūta uz alfu un uzreiz atceļ pasūtījumu, lai varu saņemt atpakaļ savu naudu, kā rezultātā nākamajā 5dienā sazvanīju konsultantu, kurš man teica, ka paciņa esot alfā un tā esot jāgaida atpakaļ, lai es saņemtu naudu. Šodien ir 25.09.22. , devos uz veikalu sizeer, turpat, kur notika šis pārpratums konsultantes lauras dēļ, teicu, ka jau ir pagājis krietni ilgs laiks un man ir vajadzīga nauda! Agresīvā meitene pie kases, atbildēja, ka tāda paciņa nav pat bijusi veikalā! Tā bija tā pati meitene, kuras vārdu nezinu, un kura otro reizi jau man apgalvo, ka viņai “ laura teica savādāk”, runāja ar mani rupji, teica, ka šī neesot viņas problēma, un nekaunīgi teica, ka neesot jēgas šo lietu risināt ar augstāk stāvošām instancēm! Naudas nav, attieksme pretīga un šajā veikala vairs nesperšu savu kāju! Mīļie cilvēki, esiet uzmanīgi! Neiesaku iepirkties tieši akropole alfa sizeer!

Chikibriki 25.09.2022

Te jau kļūda tavā pusē. Nevaino LAURU!
LAURA vispār norm darbiniece, atvičaju.
Nākamreiz pastaigā 3 dienas bez tupelēm un ej pakaļ savam pasūtījumam lol.

Jūsu Sizer komanda.

A apmekleetaajs2 29.09.2022

Gribu piebilst ka darbininieces Samantas dēļ ir ļoti pretīgi iepirkties Alfas sizeer