Sīrups.lv

12.05.2007. pasūtīju melodiju mobilajām telefonam no reklāmas "Sīrups .lv" Nosūtīju ""īsziņu uz 1814, bet pretī saņēmu melodijas vietā "Nekorekts pieprasijums. Meginiet velreiz". Viena īszinja maksā 0.95.Protams, otrreiz vairs nemegināju, bet nosūtīju e-pasti uz kontakt adresi. 15.05.2007.atkārtoju savu jautājumu administrācijai. Joprojām atbildi neesmu saņemusi. Par cik nosūtītās īsziņas teksts ir vēl un vēlreiz pārbaudīts,uzskatu, kā SĪRUPS.LV vienkārši nodarbojas ar nerātnām lietam. Ja es maksāju 0.95 par īsziņu, tad jābūt pretī izpildītām pakalpojumam.

Z zutisSs 10.06.2008

ja būtu norādīta arī sava pusaudž vecuma problēma, tad Jūs noteikti tiktu sadzirdēta! :D

A Alessandra 16.07.2008

Es pilnígi piekrítu tev es ari esu meiginajusi daudz reizes bet nekad nesanemu vajadzigo rezultatu.bet nejau no sirupa.ari no savadaka veida zurnaliem

A alisija 07.12.2011

es gribetu lai atnaktu lidzi zurnalam smarzu.