Sīrups.lv

12.05.2007. pasūtīju melodiju mobilajām telefonam no reklāmas "Sīrups .lv" Nosūtīju īsziņu uz 1814, bet pretī saņēmu melodijas vietā "Nekorekts pieprasijums. Meginiet velreiz". Viena īszinja maksā 0.95.Protams, otrreiz vairs nemegināju, bet nosūtīju pretenziju uz kontakt adresi. 15.05.2007.atkārtoju savu jautājumu administrācijai. Joprojām atbildi neesmu saņemusi. Par cik nosūtītās īsziņas teksts ir vēl un vēlreiz pārbaudīts,uzskatu, kā SĪRUPS.LV vienkārši nodarbojas ar negodīgām lietam. Ja es maksāju 0.95 par īsziņu, tad jābūt pretī izpildītām pakalpojumam.

S sad_girl 03.02.2008

Man arii shaadi ir gadiijies, jau 3 reizes, taadeel vairaak vispaar nepasuutu neko savam mobilajam, bet gan paarsuutu no draugiem!

L Linda 10.08.2008

Es ne par šiem sms, bet gribēju izteikties par pašu žurnālu.
Pirms kāda laika pati to lasīju, likās interesants un tīri pieņemams. Tā arī tiešām bija. Taču, kopš mainījusies vadība, tas žurnāls ir nogājis pa grunti :(. Pārbāzts ar nekam nederīgu informāciju, kas vairāk piestāv "Vakara Ziņām"; pilns ar muļķībām: visi tie sms pakalpojumi, n-tās lapas aizbāztas ar jancīgiem slavenību attēliem, kuriem klāt pievienots lodziņš ar kkādu tizlu tekstu. Bezjēdzīgi. KAS NOTIEK??? Vējā izsviesta nauda. Tiesa, kkā jau izdevējam ir jāpelna. Bet tad vismaz DARIET SAVU DARBU TĀ, lai var redzēt, PAR KO tā izdota! Jūs apgalvojat, ka "regulāra Sīrupa lasīšana uzlabo smadzeņu darbību". Manuprāt, notiek tieši pretējais.
Vsp Latvijā NAV SAKARĪGU ŽURNĀLU JAUNIEŠIEM. :( Arī tas pats PUFF, POPCORN u.tml. Galīgi garām. Diemžēl.
Vai tiešām nevarētu kāds reiz nākt pie prāta?

A Anna 10.12.2009

Piedosiet, manis, par to kā es šausmīgi rakstu latviešu valodā...
Man liekas ka šis žurnāls ne visai godīgi strādā!!! Lūk tie uzrakstīja kas paiet dzeju konkurss un uzvarētājs saņems apbalvojumu ... Ir tikai jāuzraksta vēstuli uz e- pastu, un viss būs tips-top...es sajuku ar kontam cikreiz es nosūtīju uz to e-mailu vēstuļu, man mūžam atnāca atbilde ka šis e-pasts nav īstens... kādēļ tad rakstīt, ka var atsūtīt vēstules, ja tie nekur neaiziet ???