Sīrups.lv

12.05.2007. pasūtīju melodiju mobilajām telefonam no reklāmas "Sīrups .lv" Nosūtīju īsziņu uz 1814, bet pretī saņēmu melodijas vietā "Nekorekts pieprasijums. Meginiet velreiz". Viena īszinja maksā 0.95.Protams, otrreiz vairs nemegināju, bet nosūtīju pretenziju uz kontakt adresi. 15.05.2007.atkārtoju savu jautājumu administrācijai. Joprojām atbildi neesmu saņemusi. Par cik nosūtītās īsziņas teksts ir vēl un vēlreiz pārbaudīts,uzskatu, kā SĪRUPS.LV vienkārši nodarbojas ar negodīgām lietam. Ja es maksāju 0.95 par īsziņu, tad jābūt pretī izpildītām pakalpojumam.

N Nelly 16.08.2008

Nejau Sirups iezveido sho reklamu, bet gan attiecigais uznjemums shaja gadijuma zurnala tas netiek uzradits, bet ir adrese www.1814.lv kas nodroshina pakalpojumus un ar sudzibam ir jvershas tur!