Siguldas Valsts ģimnaazija

Siduldas Valsts gimnazija ir pats briesmīgākais, kas laikam ar mani ir noticis. Nu jau 4 gadi būs kā šo unikālo skolu būšu absolvējusi. Pasniedzēji ir vienkārši pilnīgi idioti (atvainojos par izteicienu), vēl šodien, ja man kāds nāk pretī nevis gluži pāriešu pretējā ielas pusē,

L lala 25.09.2004

Ir jau ir ta skolas vadiba stulba! Ja naktu pie varas kaads cits normals cilveeks, kas nedomatu tikai par savu labumu, butu pavisam citadak!Jaatzist, ka skolai macibu zina ir ari labs limenis, bet no mums tur izspiez pedejo sulu!Un si tris cilveku diktatura skola ir absoluti neciesama! Cik vel ilgi sie cilveki gremdes SVG! Atkartoju velreiz - SVG ir laba skola, bet tie cilveki, kas vadiba, ir absoluti merkaki (pareizak sakot, 2 simpandzes un viens orangutans)

X xy 09.10.2004

vau!tas tomer izklausas graujoshi! dzirdeeju khiimikhis esot jums labs, t.i. labi rezultati olimpiadee. Kaa tas ir?

Z Zane 16.10.2004

Nu par SVG jums pilniigi piekriitu! Tikai par to maaciibu liimeni gan nee, jo peec 9. klases aizgaaju maaciities uz Riigu un sapratu, ka vieniigaas maciibas, ko tur tieshaam IEMAACA ir matemaatika un latvieshu valoda!!! Visas veestures, geograafijas, biologjijas, anglju valodas ir TIK ZEMAA LIIMENII! Saakot maaciities Riigaa, skjita, ka piem. veesturi neesmu maaciijusies vispaar! Taa luuk. Taa kaa visiem, kas veelas iet maaciities uz SVG neiesaku to dariit, labaak jau uz Riigu!!!

D dfgh 26.03.2006

SVĢ ir sūds, tāpēc ka paši Siguldieši lielos vilcienos ņemot paši ir idioti. Paši tādu skolu esat pelnījuši, paši radījuši...

A Anete 09.06.2006

Es beidzu SVG laikam 2002. Un man gan liekas, ka gandriz jebkuraa skolaa nemaacoties cilveeks var joprojaam palikt dumjsh jebkuraa maaciibu priekshmetaa,ja pats nemacas. es aizgaaju maaciities uz LU un man probleemu man nebija.Gimnazijas laikaa dabuju vesturee zelta medaali veestures zinatnisko darbu olimpiadee.un ari citos prieksmetos rajona olimpiades meedzu paradities, lai gan biju paslinka ar macisanos.Skolotaji tur bija dazadi.Bet Haheliite(bilologija)bija vienkarsi sapnis ne tikai intelekta,bet ari cilvecibas zinjaa,nemaz nerunajot par matematikas skolotaju Jekabsoni,latviesu valodas skolotaju Ziirinju,vestures skolotaju Bergu(pateicoties vinjai par savam vestures zinasanam arii LU nekaunejos),fizkulturas pasniedzeja Viiksna man ljoti patika.Vienigais,ka informatikas skolotaja nebija liimenii,bet skolotajs gaan..otra lv skolotaja(nevis zirinja)ari esot galigi un garigi garam.neatceros uzvardus.bet taa tas ir katraa skolaa-ir krutie un nekrutie skolotaji.bet ir stulbi ceret, ka jums smadzenes iepotees zinashanas.pirmkart,pashiem jamacas, lielie kritizeetaaji..un vispar skolotaji loti pretimnakoshi.pateicoties vinju palidzibai dokumentu kartosanai,tagad studeeju viinee.kas jums tur, neskaitot trupavnieku,ir pie ruljiem?

X xy 06.01.2007

Nu svg ir kkas interesants! -ja nemaldos, ta peedeejajaa akreditaacijaa vinja visur iznjemot 1 vietaa sanjeema maksimaalos punktus! lai gan iisteniibaa ir baigaa bedre! maacos tur tikai vsk, bet iznjemot matem, fiziku un kult. veest. es neko jaunu neesmu iemaaciijies! (t.i. nav maaciits :))! skolas internets arii ir vnk izsmiekls- 1 sant. par minuuti! tik daargi nav nevienaa datorsalonaa! ja veel tas aatrums buutu ideaalais! pie tam taa visa patvalja- liek parakstiit kkadus nelikumiigus dokumentus iestaajoties, ta veel pashi maina priekshmetus- 10. klasee teica ka 12. buus politika un tiesiibas, bet nee- taa kaa maac. paarzine ir lv skolotaaja, tad mums taga ir latv. val. tikpat cik valodu klasei!!! (esmu matem klasee)BET no otras puses- esmu dzirdeeji par citaam skolaam un diemzheel es neesmu dzirdeejis iipashi labas atsauksmes maaciibu zinjaa- apmeeram taa, ka absoluuti nav jaamaacas un visulaiku var apcelt skolotaajus! Var secinaat, ka svg ir slikta skola, bet citas ir veel sliktaakas!

K KKAS 13.01.2007

sviesc kaut kaac. es ar maaciijos tajaa skola visu progimnaaziju un 10to klasi.ilgaak neizvilku.mani neizmeta ( aizgaaju pati), bet attieksme pret skolnieku kaa cilveeku ir vienkaarssi traggiska. piemeeram matemaatiku vidusskolaa maaciities var tikai urlas kam taa jau ssuupulii iekaarta. lielais fuj skolotaajai kas vidusskolaas maaca matemaatiku nematemaatikas klasees.principaa jau iemaaciija gan kmums kko, jo tur bija daudz labu skolotaaju un vidusskolaa vispaar.ja nu vieniigi matemaatika.tas gan pa nullee. skolas direktoram labaak padodaas sporta nodarbiibu vadiissana nekaa skolas darba organizaacija, bet pat saulei gadaas aptumsumi.vieniiga atsskkiriiba, ka saule palaikam izlien no savas tumsonības. VISLABAAKAA SKOLOTAAJA IR UN PALIEK MATEMAATIKAS(PAMATS.) SKOLOTAAJA BAKKE.

L laura 26.09.2009

tie, kas paši nav mācijušies normāli, lai beidz nolikt tos, kas grib mācīties. svg ir labākā vieta kur mācīties Siguldā.

: :) 07.10.2009

Katra darzina ir akmeni...
Bet par latviesu valodas skolotaju/macibu parini - es varetu stavet un krist! VISVISVISlabaka skolotaja!!!