Siguldas Valsts ģimnaazija

Lai arii maacos shajaa skolaa, man bija jaapiedziivo liels kauns. Kad ierodoties uz skolas izlaiduma balli kopaa ar saviem draugiem (shiis skolas absolventiem), muus nelaida arra skolotaajas (lai neteiktu dzeerushas teikshi iereibushas). Es biju shokaa! Kad meegjinaaju izskaidrot situaaciju, ka man jaatiek aaraa, lai aizvestu maajaas 12-tos, man atbildeeja, ka nekas taads nebuus, jo esot jaanovaac zaale. Kad araa gribeeja tikt bijushie absolventi, tad situaacija izveersaas veel dramitiskaaka, jo vinji nebija gatavi samierinaaties ar taadu ieslodziijumu! Kaa rezultaataa dabuujaam mees visi - Bijushajiem absolventiem skaidri un gaishi tika pateikts, ka vinji shai skolai ir pie vienas vietas un, ka skolotaaji pret vinjiem neizjuut nekaadu cienju, bet es kaa skolas skolniece sanjeemu draudus par to, ka, ja es daudz spiiteeshoties naakamo maaciibu gadu vareeshot saakt citaa skolaa! Taa kaa apdomaa labi pirms ej apsveikt savus draugus uz kaadu saviesiigu pasaakumu SVĢ! Var gadiities, ka tevi tur kaa kjiilnieku-apkopeeju!

I

L Liene 16.08.2004

Ari es biju viena no kjiilnieceem. Lieki piebilst, ka taadu necienju nebiju piedziivojusi! Lai gan es biju iegaajusi skolaa uz paaris minuuteem, lai apskatiitos esosho situaaciju, ari mani nalaida aaraa, sakot, ka ja jau es reiz esmu priecaajusies, tad man ir jatiira taa visa shmuce, tachu tajaa briidii paskaidrojumi par to, ka tur neesmu ilgaak par paaris minuuteem, nevienu neintereseeja. Skumji, bet fakts!

L linda 29.10.2006

no vienas puses, arī skolotāji nav apkopējas....BET, tā kā šī skola ir tik nabaga, ka nevar apmaksāt jel kādus ārpusskolas pasākumus, kurus negrib pat skolotāji, jo tas taču ir ārpus viņu darbalaika, un neviens viņiem virstundas nemaksās, bet kaut ko zaudēt viņi nav gatavi!!! ne visi, protams, bet daļa, ar mācību daļu priekšgalā!!

A a 12.02.2007

Atceros kad macijos sitaja iestaade vienu briidi bija uznakushi mellie un arii starpbriidi araa nelaida. Bija jalien pa otru galu ieksa. Labi ka tas bija tikai paris dienas, laikam apjedza ka tas ir totals idiotisms. Bet principa jau var ar speku iet, atnemt atslegas un pasam atslegt durvis.