LV RU

Siguldas poliklinika - dr.Rudzite

Nevienam neiesaku apmeklēt loru dr.Rudziti Siguldā! Tik drausmigu attieksmi vel nebiju redzējusi! Kā viņa sabļāva uz mani un manu mazo bērnu par to, ka berns nesēdēja mierigi klēpī un grozija galviņu, kamer viņa skatijaas austiņā! Tik nepieklājiga, neiejūtīga un nekauniga daktere!

K

Komentāri (28)

L laura 16.07.2008

es arii esmu dzirdeejusi to, ka vinja ir ljoti neiecietiiga pret maziem beerniem :( un diemzheel vieniigais lors Siguldaa

B 16.07.2008

VISI ārsti siguldas poliklīnikā un slimnīcā ir metami! [slēpt]@

R Rolfs 16.07.2008

Siguldas ķirurgi vnk iespārda reāli, tāpat kā veicot kompjūtergrammu, nejēdz atklāt ka vajadzīga operācija!! [slēpt]@ [slēpt]@ [slēpt]@ ķirurgs losis ritīgais... [slēpt]@

L laura 16.07.2008

nepiekriitu Bō, VISI nav metami. Ir kaadas 2 gjimenes aarstes labas, dzemdiibu nodalja ir vnk ideaala.
par kjirurgjijas nod. varu piekrist - gribi probleemas, ej uz turieni.

D doctus 18.01.2009

Mazāk vajag pļāpāt!!!Ejat paši pastrādajat!!!Tad redzēsim ko teiksat?Ja nepatik braucat uz Rīgu, jūs "ļoti" tur gaida!!!

I Ieva 18.01.2009

Siguldas poliklinika un Slimnica vispar ir neiedomajama stavokli.Saksim ar pasu administraciju, kur sez visu savu dzivi veca Virginija.Vina visu dzivi tur sezot nav iemacijusies runat ar cilvekiem.Sen laiks iet pensija.

O Odzeodzite 16.03.2017

Ieviņ , Virdźīnija sen jau zem zemītes vieglas smiltis

A anna007 26.02.2009

Pilnīgas muļķības... Ķirurģiskā nodaļa Siguldā ir vienkārši brīnišķīga. Personāls profesionāls, operatīvs, draudzīgs un ļoti atsaucīgs. Ārsti uzmanīgi un iejūtīgi. Te pat ēdiens ir garšīgs, nemaz jau nerunājot par to cik ta viss ir tīrs un sakopts. Pati biju pārsteigta, ka slimnīcā var būt tik forši!!!

K kate 26.02.2009

Nepiekrītu par dr.Rudzīti.Esmu neskaitāmas reizes viņai zvanījusi uz mobīlo, gājusi uz pieņemšanu, nekad neesmu dzirdējusi nelaipnu vārdu.Par Virgīniju gan 100% taisnība-attieksme ir drausmīga!

L Lauma 05.03.2009

Nepiekrītu par dr. Rudzīti. Esmu bijusi uz daudzām pieņemšanām un neesmu dzirdējusi nevienu apvainojošu vārdu, uzskatu ka savu darbu vina veic labi

I ilze 13.05.2009

Nepiekrītu par dr. Rudzīti. Tikai pateicoties viņai mana meitiņ tagad dzird ar abām austiņām.Iejūtīga un ļoti jauka dakterīte.

V Velviens 19.05.2009

Es neteikšu kad piekrītu un nepiekrītu...
Biju ar savu dēliņu pie dr.Rudzītes, un bija nepieklajīga, bet ne tādā mera kā te raksta.
Protams varēja but laipnāka.

. ....kl 19.05.2009

Apbrīnoju tādas muteres kā Ieva! Ja pati nevarēji savu bērnu novaldīt kamēr ārsts to apskata, tad viņa pati bija spiesta bērnam uzbļaut. Tu gribēji, lai ārsts netīšām traumē ausi tavam bērnam???

Z Zinātāja 14.10.2009

Nu bet galu galā - ja ir 10-12 stundu garas pieņemšanas (vīrusu aktīvajās sezonās), ja dakterīte pusdivpadsmitos naktī iziet pa kabineta durvīm, pacienti dažkārt sarakstīti "divos stāvos", t.i., ik pa 5 minūtēm, tad kādu gan attieksmi var sagaidīt viņas, ja nevar vienkārši miera stāvoklī noturēt sava bērna galviņu, lai dakteris var kaut cik ielūkoties austiņā un saprast, kas par vainu? Dažkārt vajag mēģināt arī iejusties otra ādā!

J Johans 30.11.2009

Nezinu, cik esmu bijis pie Dr. Rudzītes, attieksme ļoti laba, iejūtīga, mierīga un profesionāla attieksme. Neko sliktu neesmu dzirdējis. Pieļauju, ka te sūdzas cilvēki, kas paši izprovocējuši ārstu - iebrāžas kabinetā bez uzaicinājuma, ir nepieklājīgi utt.

A Agnese 25.01.2010

Jā, gāju projām ar bērnu raudādama. Nevarēju saprast, kāpēc tāda attieksme. Varbūt viņai bija smaga diena, bet varbūt arī man šobrīd nav viegli. Nezinu, vai kādreiz vēl vedīšu savu bērnu pie dr. Rudzītes, drīzāk nē.

D Dace 02.08.2010

Pilnīgi nepiekrītu viedoklim par dr.Rudzīti! Ļoti profesionāla, saprotoša dakterīte. Pirms vairākiem gadiem ļoti pacietīgi un profesionāli, ilgstoši ārstēja dēlam sarežģītu deguna dobumu iekaisumu, kas papildinājās vēl ar divām diagnozēm. Viss beidzās veiksmīgi!Paldies!

S Sanita 15.11.2010

Dr Rudzīte- vienkārši apbrīnojama daktere. Ir bērni, kuri viņu ieraugot uz ielas jau mūk, tad varat iedomāties, kas notiek kabinetā:(( Liekas, ka viņai pret bērniem ir riebums, ka tik kaut ko izņemt, izgriezt, un ielikt slimnīcā, kaut gan ar pieaugušajiem jau nav labāk. paldies dievam esmu atradusi ļoti labu loru savam bērnam, un ieteikusi arī citiem, un visi ir apmierināti:))

A anda 02.12.2010

Rudzīte kā daktere 0, kad aizbraucu uz Rīgu daktere šokā ...ko kad jūsu daktere vispār redz ?bija jautājums.

D dianite76 16.12.2010

Esmu Rudzītes paciente no pirmās dienas, kad uzsāka savu ārst praksi Siguldā. Tāpat mans puika ir viņas pacients - nekad neesmu nelaipnu viņu redzējusi, nogurušu - jā.
Man viņa ļoti patīk un puikam ar.

S Sigulda 18.01.2011

Mana pieredze tādā. Sēžu rindā pie Rudzītes kabineta un šķirstu savu slimības vēsturi, ko reizēm iedod uz rokas. Iet garām Rudzīte un izrauj no rokām. Tas esot domāts ārstiem nevis man. Nez kas manā slimības vēsturē slēpjams no manis paša. Laikam sabijās par savām agrāk pieļautajām kļūdām...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes