Siguldas poliklinika - dr.Rudzite -LORS

Labdien! Nekad dzīvē nēesmu rakstījusi sūdzības par kādu , bet šī nu ir tā reize kad neatturēšos. Nevienam neiesaku apmeklēt šo ārstu ar mazu bērnu. Bijām pie viņas šodien pirmo reiz un tādu attieksmi nebiju redzējusi nekad. Bernam akūts vidussaus iekaisums ,ārste meģināja apskatīt ausi un patīrīt konstatēja ka esot sēra korķis izdomāja ka tirīs, berns protams maziņšs nesēdēs mierīgi ,sāka raudat un grust viņu prom. Viņa sāka uz mums kliegt, purināt bernu lai viņš aiztaisot muti vai ejot ārā jo viņai esot gaitenī citi pacienti. Es biju tādā šokā ka nespeju ne vārdu pateikt, kadām tiesībām viņa drīkst purināt un kliegt uz svešu bernu? Piekam nepaskaidrojot neko kādas manipulācijas taisās veikt. Izlamāja arī mani ka pie artsa ejot esot berns jāsagatavo, kā kautkam tādam var sagatavoties ja nezini ko gaidīt. Tādai ārstei vajadzētu aizliegt tuvoties bērniem!

E

K kristine151038 15.12.2015

Vina nav normala...tas gan skaidrs

P Paciente ar bērnu 28.02.2023

Jāsaka, ka pirmo reizi saskārāmies ar tik drausmīgi augstprātīgu un nelaipnu dakteri. Vienkārši fuj, ka arī tā var izturēties pret pacientiem. Likas, ka viņai tiešām nepatīk bērni.