Siguldas poliklinika - ģimenes NE ārsti

Tā saucamā daktere Juta Ošeniece, nav pelnijusi valkāt balto halātu. Jo tai personai svēts ir tikai naudas apjoms un viņas jaunais džips. Šī kundzīte regulāri atsaka palīdzību pacientiem, tajā skaitā maziem bērniem. Jo redziet - viņai jauns dzīps ko nevar saskra'pēt, un tāpēc pie maza bērna atsakās braukt. Cik zinu nio paziņām, tas nu nekādi nav vienīgais gadījums. Arī pieaugušie pacienti viņai ir vajadzīgi tikai naudas pelnīšanai. Ļaudis mainat ģimenes ārstu - jo šī persona ir apkaunojums visiem ārstiem.

V

A aponents 10.02.2014

Jus Ilze esiet jauna sieviete bet to viem darat ka apmelojiet un apmelnojiet cilvēkus. Faktus gan jus sagrozit protat ta ka jums izdevīgi. Jus skola laikam neesiet iemācījusis cienīt otra cilvēka cieņu un godu. Lai jums 10-kārtīgi atnāk atpakaļ tas, ko jus dariet citiem cilvēkiem.

A aponents 10.02.2014

Mācīsimies būt viens pret otru pieklaīgi in zolidi. Ja paši būsim pieklājigi un zolidi, tad arī pret mums izturesies pieklājigi. Saksim katrs ar sevi.

V vienkāršs 10.02.2014

Pirmkārt... es neesmu Ilze, un diez vai kādreiz būšu. Tā, ka savus lāstus jutiņ liec vien pie savas sirdsapziņas, un ieskaties spogulī... no tevis bēg pat tavi darbinieki, ne tikai pacienti. Un varu piekrist- sāksim katrs ar sevi ... ieskaties savā spogulī!

A aponents 12.02.2014

Kas gan tu nebutu Tu esi slims cilvēks. Tev visstas nāks atpakaļ ko tu dari citiem. Staiga savu dzīves ceļu.

Latviešu tautas 12.02.2014

Daktere Juta Ošeniece! NU TU KUCE! PAMATIGA KUCE! MES TAVU DŽIPU NE TIKAI SASKRAPESIM? BET IZSITISIM STIKLUS!

Latviešu tautas 12.02.2014

Daktere Juta Ošeniece! NU TU KUCE! PAMATIGA KUCE! MES TAVU DŽIPU NE TIKAI SASKRAPESIM, BET IZSITISIM STIKLUS!

V vienkāršs 12.02.2014

Redzi Juta Ošeniece, es neesmu vienīgā/vienīgais, kas ir cietis no tavas nekompetences un naudas kāres. Man daudz paziņas sūdzas par jums. Un protams es esmu slims jo tu man un maniem tuviniekiem un draugiem atsaki palīdzību. Un starp citu - man VISSTAS nenāks atpakaļ. Ne visstas, ne viss tas... skaties, ka pati nededz elles ugunīs, šādi novēlot kādam ļaunu. Jo es tikai izsaku savu viedokli un domas par tavu neprofesionalitāti un apkaunojumu valkāt balto halātu, nerunājot pat Hipokrāta zvērestu.
Varētu jau tevi nosūdzēt augstākstāvošām medicīnas instancēm, bet kāda jēga, ja tu pati tur sēdi... un visi gali ūdenī... kā jau viss šajā valstī. Vienīgi ceru, ka cilvēki ieraudzīs tavus darbus-nedarbus.

C counsuela 14.03.2014

Tā ir taisnība, ko raksta par Jutas Ošenieces naudas kāri...bija gadījums, kad tiku izsaukusi Ošenieci pie bērna...pirmais, ko viņa prasīja, kad atvēru durvis bija ...-----pieci lati benzīnam...bērnam 40 grādi temperatūra, bērns zīdainis ar valsts apmaksātu ārsta vizītes finansējumu, esmu satraukusies...bet dr.nekaunīgi un mierīgi prasa naudu benzīnam...saku, ka man ir Ls 20...bet viņa"Varu izdot!...kā tirgus sieva...
...nebūt nesteidzas pie bērna...
esmu runājusi ar daudzām jaunajām māmiņām...scenārijs tāds pats...
nebija jau žēl tās naudas…. protams, iedevu...bērns smagi slims..ne to vien atdosi, kad prasa, bet tā nekaunība.. prasīt, pirms vēl bērns apskatīts… ..tajā pašā laikā, kaimiņos pie cita bērna, tajā pašā laikā ..arī piecus latus benzīnam prasījusi… ..kaut gan izbrauciens viens...jāsmej, …tagad vizītes cenas esot cēlušās... prasot jau 28 eiro par vizīti...benzīna cenas arī cēlušās...bet galvenais- čeku par iedoto naudu neizdod...bezkaunīgi apiet nodokļus...protams, viegli māja cēlās...mašīnas mainījās...nav mana daļa!
Nebūtu rakstījusi, laiks pagājis..lati pret eiro mainījušies…bet Ošenieces tikumi tie paši…vismaz rokas būtu nomazgājusi, pirms bērnam pieskarties… un tad par naudu runājusi
stāsta, ka ārsta godaprāts sen jau zudis!Nav ko Jutai Ošeniecei apvainoties, ..sūdzības ir ar pamatu...lasu...kāds mašīnu bojās..cits, ko trakāku piesauc... tā nedrīkst teikt...bet ...ne velti kundze baznīcā iet un Dievam lūdz žēlastību...ir zināms, ka māmiņu asaras ir sāļas...īpaši māmiņu, kam "" benzīna piecīšu, vai eirīšu nav"" ! Sāls saēd ne to vien..

B besiga22 14.03.2014

A ko jūs domājat ka māju viņa sev par ārsta algu uzcēla vai? Tas jau sen ir zināms ka piķis viņu tik interese. Zāles ar izraksta pēc iespējas dārgākas.

I Igors 22.11.2014

Mēs arī mainīsim Ģimenes ārstu, varbūt tad viņu varēs sazvanīt... Neticu sakritībām... Igors.

L lery 17.12.2014

Cik gan daudz es varétu pastástít par laiku kad man un manai ğimenei śí mediķe skaitíjás ģimenes árste.

T tamata 29.05.2016

Jā, varu atcerēties kā dr. Ošeniece ārstēja manu dēlu(pirms 26 gadiem-gudrāka noteikti nav kļuvusi un peredzējušāka-pēc atsauksmēm). Ārstēja no cūciņām- izrādījās , ka ir nopietna slimība-mononukleoze! Meitai (nu jau pirms 27 gadiem) mēģināja izārstēt vēdera vīrusu -izrādījās aklā zarna un peritonīts. Abās reizēs knapi izglābu savus bērnus! Skrieniet prom no Siguldas neprofesionāļiem un neatskataties !!

W Woops 20.10.2017

Pašai nesen palika 18 un nu jau jāmaksā viņai. Tad kad es izdzirdēju kādas cenas viņai ir par pakalpojumiem , it sevišķi par medicīnisko - 35€
Kur lai studens dabūn tādu naudu? Ārprāts!

A Ainars 30.01.2018

Ko nu Jūs, Nekas drausmīgāks par uzpūtīgo un iedomīgo Kampiņu laikam būt nevar. Pa daudz no sevis iedomājās.

E evi.seglina 29.06.2020

Par kampinu..stasts nebus mazak skaudrs un sapigs..tikai runa seit nevis par berniem, bet par veciem cilvekiem, par kuriem parasti saka "ko tad jus gribat!".
Si arste tiesam nav balta halata un Hipokrata zveresta cieniga..diemzel nostradajusi gan visu muzu un tagad dosies pelnita pensija. Sadu attieksmi pret pacientiem un tuviniekiem nav pelnijis pat suns, kas tuvu navei,, bet sai arstei ari dzivs cilveks, kas nolemts navei ir tikai toposais kartejais likis.
Lai izdodas savu karmu sagaidit un atstradat ari pasai!