Siguldas poliklinika - dr.Rudzite

Nevienam neiesaku apmeklēt loru dr.Rudziti Siguldā! Tik drausmigu attieksmi vel nebiju redzējusi! Kā viņa sabļāva uz mani un manu mazo bērnu par to, ka berns nesēdēja mierigi klēpī un grozija galviņu, kamer viņa skatijaas austiņā! Tik nepieklājiga, neiejūtīga un nekauniga daktere!

K

M mmm 25.03.2011

rudzite ir loti laba daktere mums vina loti palidzeja!!! mus pat laicigi uz operaciju nosutija jo krita uz kurlumu!! taja sai dakterei cepure nost!

Z zita 28.04.2011

Rudzīte kā daktere varbūt ir ok, bet cilvēcīgais viņai klibo. Ierodas no rīta jau ar savu neapmierinātību...nelaipni atbild uz jautājumiem...nē, nē tikai ne viņa.

E egins 04.01.2013

dr. Rudzīte bija vienīgais LORs no daaudziem, kura saprata un man pateca, ka mana deguna starpsina ir jāoperē! Visu mūžu esmu mocījies ar biežiem iekaisumiem un neviens cits dakteris nenorādīja uz maniem sašaurinātiem deguna kanāliem! Pirms gada dr. Krūmiņa Stradiņos mani izoperēja. Paldies abām dakterēm, jo tagad jūtos labāk, to es būtu jau pirms 20 gadiem izdarījis, ja būtu saticis tik zinošu dakteri, kā Rudzīti.

Labi speciālisti jebkurā jomā parasti ir pārslogoti un viņiem nav laika nodarboties ar pacientu niķiem!
Es pats esmu pārslogots speciālists, mani arī uzvelk mani niķīgie klienti, jo tie neieklausās speciālista padomos bet dara pa savam un pēc tam vaino mani!

L Liene9 07.01.2013

Ļoti profesionāla ārste, es un mani bērni esam viņas pacienti jau 3.gadu.Esmu konsultējusies arī Rīgas bērnu dzirdes centrā paralēli un teikšu tā, ka abu ārstu viedokļi un diagnozes sakrīt. Arī personiski viņa mani ļoti uzrunā, mums ir labs kontakts, bet tas, protams, sekundāri. Svarīgi - diagnoze un ārstēšana!Esmu ļoti priecīga, ka esmu atradusi šo dr. Liene.

V vienkāršs 04.02.2014

Ar līkumu bēgat no tā saucamās ģimenes ārstes Jutas Ošenieces. Viņa jau ne pirmo reizi atsaka palīdzību mazam bērnam, jo iemesls ir - viņai esot jauns džips, un ar to nevarot braukt pa slidenu ceļu. Citās reizēs atkal citi iemesli. Viss - mans pacietības mērs ir galā...Ļaudis - izvairieties no šīs ārstes, kas nav cienīga valkāt balto halātu un saukties par ārstu.

G galvas raustítája 17.03.2016

Man, diemzhél, arí ir negatíva pieredze ar dr. Rudzíti. Pirms dazhiem gadiem biju aizgájusi ausis iztírít - ir man táda probléma - veidojas korkji, lídz ar to pasliktinás dzirde. Citur ársti izmanto údens spiedienu tíríshanai, dr, Rudzíte "iebázás" man ausí ar metála irbuli. Kamér chikájás, piebakstíja iekaisumu zem korkja - nezinája, protams, ne vinja, ka auss iekaisusi, ne es. Un man uz asám, pékshnjám sápém, protams, zemapzinjas reflekss "nostrádája" - "parávás" galva sánis... Nu, piedodiet, tá tas iekártots organismá - reagjét uz kairinájumu. Saprotu, ka dakteríte traki sabijás no manas "galvas paraushanas", bet nu ka mani izlamá, ko es te "galvu nevarot noturét, vai tad es gribot, lai vinja man bungádinju párdurot"?!?! Ne mierinája mani, ne atvainojás, bet izlamája! Kopsh tás reizes braucu uz Rígu savas ausis pucét pie míljás dakterítes Guntas Zakjes, un galvu neraustu :)

L Linda88 25.08.2017

Nepiekrītu negatīvajiem komentāriem par dr. Rudzīti. Pati gan esmu pieaugušais, bet attieksme likās ļoti laipna, un, lai gan pirmo reizi mūžā man tīrīja ausi, to izdarīja bez jebkādiem nepatīkamiem starpgadījumiem.