www.sudzibas.lv Sia Teksa Suuta cilvēkus uz elli!

Sia Teksa - Suuta cilvēkus uz elli!

Viktor atdod naudu!!! Samaksaa man morālo atlīdzību!!! Tu bleedis suuti cilvēkus uz elli! Gan pats uz turieni drīz tiksi! Es par tevi rakstišu uz policiju!!!Neviens nekādā gadījumā nebraucat caur šo firmu!!!

R

G Gatis 04.09.2008

Pilnīgi piekrītu, jo arī es esmu braucis strādāt caur sho firmu. Man galā piespiedu kārtā bija jādzīvo necilvēcīgos apstākļos!Darbs ļoti tālu! Problēmas ar transportu!Nopelnīt nevar! Lietuvieshu mafijai jāmaksā nauda, visu laiku izdomā, ka esi ko parādā viņiem. Ja latvijā vidēeji sanem 80ls nedeelaa, tad tur sanemsi 15ls vai figu. Un ja ko teiksi pretī, tad dzīvs mājā netiksi. Arī es pievienoshos tiem drosmīgajiem latvieshiem, kas rakstīs policijā iesniegumu nevis tiem, kas baidās un ļaujās tam visam.

A Arturs 04.09.2008

Izkrāpj naudu, darbā neiekārto, pashi braukā dārgās mašīnās.

J Jaanis 17.09.2008

Pat ienaidniekam nelautu caur sho firmu braukt

а Александр 24.01.2009

что вы тут ноете? сбежали с родины, за длинным фунтом, а на чужбине работать приходится? вы вообще в курсе, что в англии рабочая неделя официально 62 часа?
ЕС только сейчас заставила англию уменьшить рабочие часы, так и тут англики выбили себе переходный период до 12 года...
зайдите сюда - http://poorwhitetrash.co.uk/ для тех кто не знает английского - МЕЛКИЙ, БЕЛЫЙ МУСОР. вот так они вас называют.
очень познавательно!!!

в Виктор 03.06.2011

Послушай ТЫ-запомни, я тебе ничего не должен!Понял? Всё что я тебе обещал, я выполнил. Ты в UK прилетел? ДА. Тебя Садэк(Саша)встретил в Кавентри? ДА. Тебя в хорошем доме с нормальными латышами поселили? ДА. Ты в морозильнике TESCO работал за 7, 50£p/h? ДА. Тебя в AGENCY зарегисTрировали? ДА. Тебе зарплату Садэк/Карим платили? ДА.
Так чего ты здесь гонишь фуфло? Пошел нах!