www.sudzibas.lv Sia Teksa darbs anglijaa

Sia Teksa - darbs anglijaa

Labdien cieniijamaa tauta!Varu pastaastiit sho to par sia teksa darba iekartoshanas biroju darbs aarzemees.
Sia teksa piedaavaa bezmaksas iekaartot darbaa anglijaa-izklausaas jau skaisti!Tikai jaasamaksaa par bileti, biletes pasham aizliegts pirkt, to dara sia teksa paarstaavis Viktors.No cilveeka panem apmeeram 150ls pa kaadi 40ls nopeerk bileti paareejais protams paliek Viktoram no Sia teksa.
Protams tas nav nekas slikts, ja Sia Teksa paarstaavis Viktors grib nopelniit-ja vien viss vina staastiitais buutu patiesiiba.
Viktors no Sia teksa visas sarunas ar darba gribeetaajiem ieraksta diktafonaa-tas gadiijumam-ja vinam draudi, kad esi apkraapts, lai vins vareetu santazeet.

Tad varu pateikt, kas galaa notiek ar daudziem, kas aizbrauc caur sia teksa uz wisbeach pilseetu.
Lietuvieshu bandiiti juus sagaidiis, straadaasiet dziivosiet necilveeciigos apstaaklos, buus jaamaksaa nodeva,
principaa sanemsiet tik maz, ka maajupcelam jums naudas nebuus, tikai knapi ko iztikt.
Ja nepaklaujas, tad piekauj.Visi ir iebiedeeti un baidaas zinot policiijai-ja pazinjo, tad par to var novaakt.
Tikai retais to izdara tajaa skaitaa arii-es.

Savukaart Viktors no sia teksa izliekaas, ka par to nekaa nezina.
Manupraat taadiem cilveekiem, jau sen vajdzeeja cietumaa atrasties.

K Kaspars 29.10.2009

Tad paņem un uzraksti normālā valodā un aizraksti uz kādu avīzi. Atrodi vēl kādu tādu pašu, ko pazini, vai kam ir telefons un kas to spēj apliecināt. Publicēt jau var anonīmi.

Žurnālisti tikai priecāsies par tādu iespēju, kādu nomelnot.

Es pats biju vienreiz pie šī tipiņa, man jau pirmajās 30 sekundēs bija skaidrs, ka tas ir uzmetējs, jo braukt varot momentā, tikai jāpasakot, kad gribot braukt, viņš pērk biļetes un viss. Darbs esot jebkurā laikā. Tas jau vien ir aizdomīgi.

Kad es staigāju apkārt visām licenzētajām firmām pa Rīgu, šī bija viena no pretīgākajām. Tev bezmaz jājūtas vainīgam, ka tu tur esi iegājis un uzdod kaut kādus jautājumus - maksā naudu par biļeti un brauc strādāt, darbs būs un viss. ļoti pārliecinoši! Ha ha ha Neviena cita firma to nevar, bet viņš, lūk, uzreiz. Ej ieskrieties vecais āzi.

Otrs kantoris ir Salamandra Tūre. Ieejot vai pazvanot rodas tieši tāda pati sajūta. Jūties, kā tāds skolnieks, kuram borē galvā un nedod pat jautājumus uzdot. Un tad vēl tā nesamērīgi augstā maksa Ls 400 par darbā iekārtošanu un jāgaida mēnešiem.

Es saprotu, ka nomelnot ir viegli, bet daudzi cilvēki ir naivi un lielākā daļa, kas nonāk nepatīkamās situācijās paši pie tā ir vainīgi neizvērtējot piedāvājumu. Protams, iz bezizeja, kad vienkārši ir kaut kas jādara lai izdzīvotu, tikai pēc tam nevajag sūdzēties.

I ivo 12.11.2009

Ārprāts, vēl ir kas uzķerās uz šo firmu, un vispār kā Viktors vēl turpina vervēt uz Wisbeach pilsētu?Par leišiem tā ir taisnība, pietiek jau ieraudzīt Sauļu, kas tur ierāda dzīvokļus, bet labāki jau nav arī Juris ar savu appīpējušos drauģeli.

A Agnese 12.11.2009

Versties policija, ka ari labklajibas ministrija(tur vinam ir nodarbinatibas agentura)vini izsniegs licenzijas.