www.sudzibas.lv Sia Teksa Paņem naudu un pēc tam uz jūsu likteni ir vienalga

Sia Teksa - Paņem naudu un pēc tam uz jūsu likteni ir vienalga

Braucu caur šo firmu uz UK straadaat, ko varu pateikt - nebrauciet! Lai ko jums solittu tie buus balti meli. Paņems naudu un pēc tam uz jūsu likteni buus vienalga.

R

J janis 07.10.2008

taa ir

D davids 07.10.2008

cav

I ivo 11.10.2008

pilnigi piekritu visam sudzibam!pats biju tur!braucu it ka uz narcisam.lidosta mus satika Raivis šofers.pec tam pievienojas leitis ar džipu varda Sauļis.un tikai pec tam paradijas Juris ar savu šmurguļaino šestaku.Viktors sadarbojas ar Juri sutot cilvekus uz elli.tad kad viņi saprata ka no manis nau ko paņemt iesedas mašina un aizbrauca.ta es paliku uz ielas sveša pilseta vela vakara'.Zinu vel cilvekus kuri knapi tika majas metajas pa ielam gaididami tikmer radi pasuta biļetes uz majam.Viens lidz šodienaj mokas jo palika bez dokumentiem.Viktors partrauc manit cilvekus!!!vai tiešam no augststavošiem neviens nelasa gogle'.pakratat Viktoru un izniciniet šo firmu!!!Viktors trapisies viens šiziks cietisi gruntigi!!!

S sveta 20.12.2008

ludzu uzrakstiet man 6is krap6anas firmas adresi?vai 6ai firmaj?vispar ir licenze ?ar cienu Sveta