www.sudzibas.lv SIA "SaveTime.lv" Darba devēja atieksme

SIA "SaveTime.lv" - Darba devēja atieksme

Cienījamie darba meklētāji, gribu Jūs pabrīdināt, ja esat izvēlējušies meklēt darbavietu šajā uzņēmumā SIA"SaveTime.lv". Jūs nesaigaida tas atalgojums, kas ir minēts sludinājumā. Darba devēja attieksme pret darbiniekiem ir nekorekta un rupja.

B

B bantex 27.05.2008

es pie viņiem nomazgāju mašīnu...
ātrs serviss:), kvalitāte slikta:(

R Robo 30.05.2008

Es jau otro reizi mazgāju un mani ļoti apmierina gan kvalitāte, gan attieksme. Jautājums tikai, ko par tādu naudu pats gaidi. Ja neapmierina, tad brauc uz Auto Ringu un mazgā par 20Ls.

L Leen 30.05.2008

Es arī jau otro reizi braucu uz Maximu iepirkties tikai dēļ Save Time mazgātuves!
Ātri, ērti par pieņemamām cenām un labu kvalitāti! Ļoti laipni mani apkalpoja!!!
Un darba devējam ir jābūt stingram, nevis čomam, kurš visā izdabā! Varbūt Tev Ērik nebija attiecīgās iemaņas, lai sapelnītu pietiekami?

V Vitaliks 31.05.2008

Te ož pēc konkurences! Ha-ha-ha.
A kā Ēriks zina, kaut ko par algām??? Uzņēmums taču strādā pirmo nedēļu?

R Rz 07.06.2008

es esmu vecakaakais sia" save time.lv" ja kaadam ir problemas ar sliktu apkalposhanu un sliktu kvaletati tad vinam bus problemas ar mainas vecako ... asoba eerikam ...!!!
runajot par algam ir jastrada nav jachikst un nav jaurbina deguna ta neko nenopelnisi piedavat..!!!

J Juris 13.06.2008

Man ir auto, bet ja man butu daudz naudas tad es bauktu tur mazgat savu atinu katru dienu!Tadas kvalitates un apkalposanu es vel neesu redzejis neviena auto mazgatuve.
Malači puisi ta tik turpiniet, ieteiksu visiem saviem draugiem!

S sandis 13.06.2008

vot to es saprotu-aaatri un eerti.man prieks ka kautkas taads ir muusu mazaa latvijaa.
Taaaaaaaa tik tureeet pui''ši..

V Vija 14.06.2008

Es arī nomazgāju mašīnu Maxima stāvvietā. It kā viss normāli. A ko viņi kam maksā, man vienalga. Galvenais, ka no manis daudz nepaņēma - pitaku.

U ugis 20.06.2008

Tas kas šo stāstu ir uzraxtījis, tas arī ir atlaists un pats zina par ko. Čalīt strādāt vajag kā nākas, ja šādu algu saņemt gribās!!! Lai bizness tikau plauxt...

L Lala 20.06.2008

Es redzēju kā tur mazgā mašīnu. Kā var ar trīs litru spainīti to nomazgāt ...nesaprotu!

A adolfs 27.06.2008

Ja gribiet lai jūsu autiņa krāsu un glanci saakarē ... lapni lūdzu ! Ūdens tiek izmantots minimāli, tikai smiltis un netīrumi tiek izmantoti kā "pulieris" jūsu autiņam ... Un kāds tur vasks !!!?
Un te kaut kas nav tīrs ... Nu, parēķināsim !!! Dienā nomazgā apmēram 6 - 7 autiņus . Sanāk apmēram 30 Ls dienā(5x6=30). Mēnesī bruto ieņēmumi ir, apmēram, 1000 Ls . Vai no šīs naudas var nomaksāt algas, nodokļus, nomu, nopirkt aprīkojumu, ķīmiju un vienādas formas? Domāju, ka visiem nesanāk!...Droši vien pašam īpašniekam pat maizei nesanāk. Tad kāpēc tas viss? Kam vajadzīgs tāds bizness ar mīnusa zīmi?
Kaut kas te nav tā kā vajag! ...

L Linda 27.06.2008

Jāaaaa, tad nu gan bizness kruts sanāk...varbūt ievāc ziņas par mašīnām un viņas zog...Tad gan naudiņa noteikti smuka sanāktu. Nemazgāšu pie viņiem, negribu nepatikšanas-mašīnu tik sašvīkās, vai galu galā nozags! Negribu problēmas!