www.sudzibas.lv Sia kravasbuss Piestaada lielus reekinus par mantu paarveshanu

Sia kravasbuss - Piestaada lielus reekinus par mantu paarveshanu

Sia kravasbuss piestaada lielus reekinus konkreeti uz mantu paarveshanu, neiesaku izmantot vinu pakalpojumus.Un kraaveejiem un soferiisiem censas nemaksaat vai samaksaat maksimaali maz.
Vinu firmaa ir shausmiigi daudz nelikumiibu vajdzeetu attieciigajaam iestaadeem, beidzot vinus izcakareet, taapat, kaa vini cakaree savus klientus un darbiniekus.

R

A Ainārs 31.08.2009

Vadība: Es vēlētos šito rakstītāju redzēt acīs, bet 100% zinu ka neredzēšu jo tikai gļēvuļi un atskaitītie no SIA"Kravasbuss.lv" mēdz riet aiz muguras, nav drosmes pateikt un risināt problēmas aci pret aci, šis noteikti ir viens no atskaitītajiem kravējiem, noteikti dzērājs kurš stajoties darbā piesakās par kārtējo lielo spēkavīru, bet kad jāstrāda, tad viena stāva robežās meklē elpu mēli izkāris 30.min.un šādā veidā grib nopelnīt ministra algu, mums ir perfekta komanda un tadi kā šis rakstītājs tiek atsijāti momentāli.
Katrs darbinieks zin savu stundas likmi, kas tiek reizināts ar nostrādātajām stundām, tāpat arī pakalpojuma maksa ar klientu tiek saskaņota iepriekš.
Varu apgalvot ka mūsu klienti paliek 100% apmierināti.
Tā kā veiksmi tev turpmākajos darba meklējumos!