J Jaanis 19.09.2008

daargi sakalpojumi.darbiniekiem izmaksaa kapeikas nekauniiga vadiiba

L Liene 20.09.2008

Nezinu vai var būt vēl labāki džeki kā Kravasbusā, man viņu pakalpojums un cena ļoti apmierināja, izvanījos pa 10 firmām neviena nevarēja man piedāvāt pārvest seifu, kaut gan reklāmās sevi piesaka par nežēlīgajiem terminātoriem šinī jomā.
Paldies Kravasbusam!

R Raivis 25.08.2009

liene!Ne pa kaadaam 10 firmaam tu nezvaniiji, varu apgalvot, ka raksti no kravasbuss vadiibas puses.Esmu straadaajis kravasbusa uz zinu, kaa vini attiecaas pret saviem klientiem.

A Aigars 31.08.2009

Šeit ir perfekta komanda un profesionāli pakalpojumi.Strādāju par krāvēju šinī uzņēmumā jau gandrīz 2 gadus un ar visu esmu apmierinats!00c9

A Aigars 31.08.2009

Skatos džeks tur augstāk kas rakstījis mainījis orientāciju, no Raivja kļuvis par Lieni...ha ha ha, noteikti beidzot kāds ir viņu izčakarējis no ķēķa puses a to te visu laiku runā ka SIA Kravasbuss.lv visus čakarējot, ceru ka būsi vēl arī Jūlija un Nadžežda un Skaidrīte...ha, ha, ha