www.sudzibas.lv SIA Balsts Darba intervija

SIA Balsts - Darba intervija

Pirms divām nedēļām aizsūtīju savu CV Balstam, pēc pāris dienām mani jau aicināja uz pirmo darba interviju, kura notika Rīgā. Grupas intervija norisinājās labi un jau nākošajā dienā aicināja uz Siguldas biroja darba pārrunām. Pēc divām pārrunām Siguldā, tika dots uzdevums noskaidrot trīs īpašumu īpašniekus dotām adresēm Rīgā un rezultātus atskaites veidā aizsūtīt nodaļas vadītājam līdz noteiktam datumam. Izdarījusi visu iespējamo, uzrakstīju atskaiti, aizsūtīju to pat pirms termiņa beigām. Pieradusi, ka rezultātus iepriekš paziņoja jau nākamajā dienā, gaidīju telefona zvanu, bet nekā - nav ne telefona zvana, ne atteikuma vēstules. Pieņemu, ka mani varēja darbā nepieņemt, bet kāpēc tad nav atteikuma vēstules, kura tika garantēta atteikuma gadījumā? Varbūt Balsts izmanto katru strādātgribētāju, lai uzzinātu noteiktu ēku īpašniekus?

Šodien skatos Siguldas mājaslapā - un Balsts atkal jau meklē darbiniekus!

J juris 31.01.2011

"balsts"!!! :D
Paldies viņiem par pieredzi un zināšanām, ko ieguvu, kā arī par savu iespēju patieso redzējumu!
Man prieks, ka tur nestrādāju un neiesaku nevienam savu laiku, naudu un attiecības ar paziņām tērēt, bojāt šīs firmas labā.
Pirms gāju uz pārrunām pakonsultējos ar pazīstamajiem no tiešām vadošajām nekustamo īpašumu firmām un atsauksmes bij' ļoti neiepriecinošas. Aizgāju lai iepazītu, mācītos, gūtu pieredzi... Savu sasniedzu! ;)
Kautgan interesanti bij' dzirdēt, ka viņi prasa lojalitāti un uzticību pret firmu, kamēr pašu nodomi ir pavisam citi. :D (man arī bij savi nodomi)

Tātad! Ja Jūs vēlaties gūt fantastisku pieredzi, tad iesaku aiziet un pamēģināt, bet atcerieties, ka viņiem 100 gadus nav vajadzīgi neviens no Jums, viņiem vajag jūsu kontaktus, paziņu loku, kam ir nauda un iespējas, ko Jūs, kā jauns gurķis varat viņiem sniegt. Pretī būs nekas!
Ja Jums piemīt šādas īpašības:
1) Mērķtiecība;
2) Komunikabilitāte;
3) Pārliecinātība par sevi;
4) Tiekšanās uz izaugsmi;
5) Punktualitāte.
Tad Jūs atradīsiet darbu Jau rīt, ja nē, tad ar Jums vienmēr ir Jūsu Sia "Balsts" :D

C Celtnieks 01.02.2011

SIA Stute!

Z Zane 30.08.2011

paldies par atsauksmēm!
Nesen biju uz darba interviju, tiku 2.kārtā uz kuru ierasties vai ne man ir dažas dienas laika pārdomām.
Visu prātā saliekot pa plauktiņiem sapratu, ka neiešu.
visupirms jau tā klientu meklēšana - Tev ir vismaz 100 reizes jāpieklauvē pie durvīm vai jāpiezvana, lai atrastu kādu klientu. Un kātrā no šīm 100 reizēm tu izkliedz SIA "balsts" nosaukumu. Tātad, tu nodrošini bezmaksas reklāmu šai firmai pretī neseņemot ''brīvpusdienas'' kā bezgala bezkaunīgi algu intervijas laikā nodēvēja tās vadītājs uz jautājumu par cieto algu (''Mēs šeit brīvpusdienas nemaksājam'')
Intervijas laikā pāriet uz ''tu'' vispār nejautājot, uzvedas ar bravūru.. šāda attieksme neiet kopā ar to smalko Vecrīgas biroju.
Bet es nevaru strādāt tikai dēļ biroja, man ir vajadzīgas arī tās ''brīvpusdienas''.
Pa to klientu medīšanas laiku, par kuru man neko nemaksās, es varu pavadīt arī sameklējot sev darbu ar stabilām ''brīvpusdienām''.

S Santa B. 19.12.2016

Es arī 'biju' uz interviju,kas patiesībā izrādījās GRUPU DARBS, par ko netika minēts ne vārds..ierados četras minūtes pēc norunātā laika,jo kavējās transports. Pie grupu darba nepielaida,jo redz norunātais laiks ir pagājis...kurš sakarīgi domājošs atlases speiālists tā izturās pret kandidātiem? Neviens! Bet tas pat nebija atlases speciālists,ko arī var saprast, BEZ Kompetences! Vispār attieksme diezgan augstprātīga! Ja gadās nokavēt kaut minūti, varat pat neierasties...

L Lietotājs265 04.04.2017

Līdz pat šai dienai rādās, ka nekas nav mainījies. Intervijas kārtu kārtām :) Bravūrīgs tipiņš..un muldētājs apkārt tēmai. Ļoti neprofesionāli.