www.sudzibas.lv SIA Balsts Darba intervija

SIA Balsts - Darba intervija

Pirms divām nedēļām aizsūtīju savu CV Balstam, pēc pāris dienām mani jau aicināja uz pirmo darba interviju, kura notika Rīgā. Grupas intervija norisinājās labi un jau nākošajā dienā aicināja uz Siguldas biroja darba pārrunām. Pēc divām pārrunām Siguldā, tika dots uzdevums noskaidrot trīs īpašumu īpašniekus dotām adresēm Rīgā un rezultātus atskaites veidā aizsūtīt nodaļas vadītājam līdz noteiktam datumam. Izdarījusi visu iespējamo, uzrakstīju atskaiti, aizsūtīju to pat pirms termiņa beigām. Pieradusi, ka rezultātus iepriekš paziņoja jau nākamajā dienā, gaidīju telefona zvanu, bet nekā - nav ne telefona zvana, ne atteikuma vēstules. Pieņemu, ka mani varēja darbā nepieņemt, bet kāpēc tad nav atteikuma vēstules, kura tika garantēta atteikuma gadījumā? Varbūt Balsts izmanto katru strādātgribētāju, lai uzzinātu noteiktu ēku īpašniekus?

Šodien skatos Siguldas mājaslapā - un Balsts atkal jau meklē darbiniekus!

L lelda 05.09.2008

Man arii bija tadas parrunas ar "Balsts" . Tur vnm vajadzīgi darbnieki, bet uz darbu nepieņema

E elisone 06.09.2008

Viņi ir mūžīgā badā pēc darbiniekiem... nesaprotu, kas tā par personālatlases politiku... Izvēle ir gana, bet pieņemts neviens tā arī netiek.

I Ivars 12.09.2008

Tas, ka viņi meklē cilvēkus, nenozīmē, ka ņems visus pēc kartas. Tas taču ir tikai normāli. Piekrītu, ka atteikuma vēstulei ir jābūt. Bet tās jau izsūta, droši vien, sekretāres. Aizmirsa, vai nepareizi e-pastu uzrakstīja.

I ieva 12.09.2008

nu es kad biju uz pārrunām, tur ar' man uzdeva to pašu uzdevumu-noskaidrot mājas īpašniekus utt...
uz 4pārrunām biju, līdz beidzot sapratu, ka tur man nav vietas.Pēdējā pārrunu vadītāja mani izveda no pacietības uzdirsa, ka esmu nepareizi izdarījusi uzdevumu un deva mājienu, ka esmu zemāka par zemi un varu pārdot/izīrēt tikai atejas..
un promejot vēl pateicās par to ka izcietu visas mokas, kuras esot man sagādājusi.nu jomajo, kādēļ personāldaļas vadītājiem ir jābūt rupekļiem un vēl iedomīgiem?!galu galā viņi ar kādreiz bija mazi un nenozīmīgi, bet tgd kad ir tik "kruti", ka uzbrauc par to ka es viņai pildspalvu nepacēlu, ko pati tizli nometa...

I Ivars 12.09.2008

Man jau tieši tas, ka viņiem ir tik daudz jāpacieš, lai tur sākt strādāt arī liekas ļoti pareizi! Tu jau intervijās saproti, vai tā ir tava vieta. Būtu stulbāk, ja viņi tevi pēc nedēļas atlaistu...

P Penelope 15.09.2008

Njā, es arī biju uz balsta pārrunām, atbilde netika sniegta ne pozitīva, ne negatīva, kaut gan solīja paziņot rezultātus.

A Andris 15.09.2008

Man ar tas pats, bija, un mani pieņēma, kaut to uzdevumu neizpildīju ideāli, bet es izvēlejos citur strādāt, jo man tā attieksme ar nepatika, nespēju iedomāties sevi ar tādiem koleģiem, pārāk prasīgi manuprāt viņi ir tajas intervijas. Atceros kad gāju jau uz kādu trešo kārtu, prasīju kas tālāk bs. Viņi teica tad jau redzēs, varbūt vēl būs jāatnāk parunāties, es tā pārjautāju cik tad atlase kārtas būs. Viņi teica Cik vajadzēs kaut septiņas. Nu lai tā būtu, bet darba meklētājam ar ir jābūt kautkādai skaidrībai.

K Kristīne 18.09.2008

Man bija piecas kārtas. Izturēju visas, jo tiešām gribēju strādāt tur. Uzskatu, ka pareizi viņi dara, ka ir ļoti prasīgi. Kādi tad ir klienti, jūsuprāt? Viss ir kārtībā, tāds bizness. Nevar atļauties bieži mainīt darbiniekus, tāpēc arī neņem viduvējības. Tikai tos, kas atbilst Balsts izstrādātam darbinieka modelim.

T taspats 12.11.2008

Biju arii tur, lieta ir taada, ka vinji tieshaam saprot kaadus kadrus grib un taas interveetaajsas arii nebija sliktas duudinjas, katram savs viedoklis, protams, bet esiet reaali ja pieraadiisi - panjems, bet labi sevi pieraadi, tad arii adekvaatam atalgojumam jaabuut, jo mazaak jaaapmaaca...un protams, tos rezultaatus, kurus tu ieguusti vijni paturees pie sevis mapiitee, un jaaizskauzh arii taa kultuura, ka sekrateriaats uzliek miiksto uz atteikuma veestuleem un cilveeks dabuun seedeet nezijnaa, kameer pielec, ka viss ir slikti...taa luuk! tiku liidz 3. kaartai, bet tad atradu darbu, kur uzreiz bij jaasaak straadaat (lai gan nebija nekustamo iipashumu sektoraa!!!) taa kaa veerteejat pashi!!!

A Alvis 12.12.2008

Balsts ir normāla kompānija, un tas ir normāli ka atlase ir tik stingra, jo jau pirms intervijas tevi novērtē un tu pats saproti vai vēlies vispār ko tādu darīt un vai vispār esi uz ko tādu spējīgs!
Esmu tur strādājis, atlase bija pats vieglākais, jo darbs tiešām nav viegls un vajadzīga milzīga uzdrīkstēšanās. Katrā ziņā ļoti vērtīga darba pieredze, un ja nestrādā cītīgi arī rezultātu nav.
Bet ir daudz vieglāki darbi, kur var nopelnīt vairāk, bet noteikti ne iemācīties vairāk!
Ne par velti Balsts vairākus gadus ir bijusi labākā Nī kompānija!

I Indra 17.12.2008

Tas ir tikai normāli. Es izturēju Balstā 4 kārtas un tagad strādāju. Mani izvēlējās no 25 cilvēku konkurences. Un tiešām tā arī ir, ka Balsts nemeklē videvējības, bet interesantus darbiniekus.
Jā un gadās, kad sekretāres nepareizi uzraksta epatu :) piedodami!

D Diāna 30.01.2009

Izskatās, ņemot vērā doto situāciju - nekustamo īpašumu krīze (bankas nedod kredītus..utt), ka Balstss vienkaarši iet pa burbuli un ar tām daudzajām darb intervijām ceņšas pacelt savu prestižu!!Tā kā tāds muļķis ej uz tām..bet jēgas ne kāds...viņiem darbiniekus nevajag, un ja paskatās pagājušā gad finanšu rādītājus, tad viss kļūst skaidrs...!!!

p.s.iet uz DARBA INTERVIJĀM NAV JĒGAS..pēc pieredzes (tiku līdz 4tai kārtai, uzdevumu izpildīju, tā pat nepaņēma, ķipa nepilnīgi izpildīts.. :D )

L lk 30.01.2009

es arī kādu laiciņu strādāju NĪ firmā arī bija liela atlase, bet kad sāku strādāt visus kaut cik pārdodamus objektus paši šefi ņēma sev un tiem kas strādāja palika tikai mazie objekti ar mazu peļņu.

ž žizele 04.02.2009

Tātad nedod ziņu atpakaļ... Esmu sūtījusi laika periodā no oktobra līdz šodienai vairāk nekā 100 pieteikumus uz dažādām firmām, dažādām vakancēm un knapi 10% vispār ir iedomājušies vismaz kaut ko atbildēt, un tikai nedaudzi no šiem raksta šādas frāzes: "Ja būsiet piemērots vakancei, dosim ziņu, " "paziņosim par pārrunām turpmāko 2 nedēļu laikā"...Bet laiks paiet un tāpat nekādas ziņas netiek dotas. Tā ir skarbā realitāte visur, Balsts vēl ir samērā lojāli pret potenciālajiem darbiniekiem, manuprāt.

L Līga 04.02.2009

Viņus var sodīt ar par likuma pārkāpumu, atbildei jābūt jebkurā gadījumā!!!

D Dmitrijs 13.02.2009

Ar gribēju strādāt Balstā, biju 1. pārrunās - gruppas, veiksmīgi, teica, ka uzzvanīs ja tikšu tālāk un atteiks, ja netikšu, uzzvanīj, a biju 2. - induviduālajās, arī teica ka uzzvanīs vai uzrakstīs - ... un tā jau 2 mēnešus viņi ziņo ...

B bubū 23.07.2009

Es biju uz 5 intervijām, mani paņēma, bet sāku strādāt un sapratu, ka nav īstā vieta man. Kopumā kompānijai nav nekādas vainas!

R rojs2 26.08.2009

Es arī biju uz interviju, sākumā pat nepateica, ka tā būs grupu intervija. Vispār attieksme diezgan nepatīkama. Intervētājs visus sauca uz tu, izturējās diezgan izaicinoši un nepatīkami. Uzreiz sapratu, ka tur strādāt īsti gan negribēšu, tāpēc nemaz necentos izcelties. Un, kad vēl pateica, ka algu viņi nemaksā, bet tikai procentus no pārdotā, bet birojā jābūt katru dienu no 9 rītā, ar piebildi, ka labākie strādā 12 stundas dienā, tad jau zināju, ka nav vērts savu laiku tērēt. Sanāk, ja nevedas pārdošana, ja mēnesī tikai pāris līgumus var noslēgt, tad nekāda peļņa nebūs.

B bezkaunīgais 05.11.2009

Bijušais SIA Balsts ir vienkārši lēts kantoris, kuram visu laiku vajag darbiniekus, muļķības!! Viņi tādā veidā tikai reklamējas, atgādina par sevi !! Pajautājiet A. Zariņa Kungam kas tad īsti notika ar SIA Balsts, kāpēc tik izcila kompānija kā SIA Balsts pēkšņi bankrotēja un uzreiz uzradās 2 jaunas firmas SIA „Balsts Expert” un SIA „Balsts Aģenti” Un tas ka cilvēki ir gatavi iet bez pamatalgas strādāt saņemt tikai % no darījumiem un kalpot vienam " Kingam " par baltu velti, kas sēž rokas sakrustojis un skaita tūkstošus un noskatās, kā mazie melnie darbinieciņi skrien kā traki, lai tikai nopelnītu kaut kādu naudu !! Tas ir vienkārši apbrīnojami kad cilvēki uz kaut ko tādu parakstās ; ) Vai kāds no Bijušajiem, esošajiem aģentiem var padalīties pieredzē cik tad īsti 2009 gadā vidēji mēnesi cilvēks var nopelnīt strādājot pie SIA „Balsts Aģenti” ??
P.S. Ja jums ir daudz brīvā laika, tad varat skriet uz darba interviju pie SIA „Balsts Aģenti” un SIA „Balsts Expert” !!! Un pildiet kārtīgi mājasdarbus (uzdevumus) par baltu velti, lai mums mazāk būtu jāstrādā ; )

P paldies 06.12.2010

oi, vertiigs info sheit! shodien aicinaaja uz darba interviju, hehe. nu nav man laika iet uz 7 kaartaam! un arii besii tie, kas grib lai cilveeki bez maksas straadaa!