www.sudzibas.lv SIA Autohandel Pozitīva atsauksme (ilgtermiņa noma)

SIA Autohandel - Pozitīva atsauksme (ilgtermiņa noma)

Jau divas vasaras pa 5 nedēļām īrējām auto (2002 gada Citroen vagonu 2007. g. un ļoti vecu Passat 2008. g, ), gluži lēti un bez problēmām; par mērenu piemaksu (5 LVL 2007, pērn jau 10 LVL) auto var nodot "kā ir" - ar smiltīm un ķiršu kauliņiem; saņēmām un atdevām lidostā pilnīgi crazy laikos bez papildmaksas, tā pat deva bērnu sēdeklīšus (nu, nebija Recaro, bet ir OK).
Mums mazliet neveicās ar izpūtējiem (noplēsam i pērn, i 2007), bet salāpīja bez problēmām un papildus maksas (nu, 1/2 dienas bez auto, bet tur, kur mes bijām iebraukuši, nenoplēst būtu grūti, tādēļ mums pretenziju nebija). Es diez vai tādus ņemtu ceļošanai ārpus Latvijas robežām, bet atvaļinajumam Latvijā bija gandrīz ideāli (nu, nav kondicionieru, Citroen grab un ripo kā švamme, Passat mēģināja nokrist aizm. bamperis)

R