SIA A.K.7 - Bojājums

08.07.2023 gada no Matīsa ielas evakuējuši mašīnas, pēc evakuēšanās mašīna bijusi tehniski sabojāta, to pamanījis, kad knapi iedarbināja, pēc īsa laika tā apstājusies, nav iedarbināma, evakuējis Andrejs Kinzulis, pēc policijas lēmuma, tas noticis naktī, kad cilvēki gulējuši, uzlikuši, laikā zīmi, labi nav nekas pretī, labi sods 40 euro, bet sabojāta scoda octavia gv6542, tagad tā, kādas divas nedēļas stāv tur kur apstājusies, nebija līdzekļus, lai evakuēt mājas, rakstījis iesniegumus elektroniski policija, dabūjis atbildi, ka tā vispār bijusi pamesta, sazinātos, ar evakuatoru, kursh evakuejis to, domāju daļēji, velkot pa zemi, ja bijusī uzlikta rokas bremze, tad cēlis vispār, aiz aizmuguri, bet mašīna stāvēJusi ātruma, loģiski, ka tādā veidā to tehniski var sabojāt, tā arī ir noticis, elektroniski pat tiesa rakstījis, iesniegumu, nav pieņēmuši, tagad es sēžu bez nekā, irejama dzīvoklī, maksāt nav ar ko, ēst nopirkt arī nav uz ko, tas evakuators sabojājis vienīgo auto, kurā nesusi man pelnju, zaudējumi dotajā brīdī, ja vaina ir spararata 800 euro, mašīnai dēļ lūzuma iet uz priekšu licenze 134 euro, apdrošināšana 170 euro mēnesī, spararats lietots, kaut vai 200 euro, remonts, kādus 200 euro, lūgums, ja cilvēks smagu situāciju nesaprot, ka cilvēks drīz uz ielas paliks, dēļ zaudejumiem, komentāru nerakstīt, cilvēki nenjemiet evakuatoru, no tā uznemuma, pēc tam neko nepieradisiet, bet andrejs kinzulis, prasīs palīdzību juristiem, nemaz nenožēlojot, ka kādam sabojājis visu, ko viņš darījis, ja kāds vēlas palīdzēt un ir iespēja, bushu pateicīgs, sēžu, bez kopējkas kabatā, pat auto evakuēt līdz mājām nevaru, stāv, pie riekstu 7, tā mums rīkojas pašvaldības policija, ja nav savs, tad ko žēlot.

Z

Jums jāsazinās vai nu ar juristu vai speciālistu Tvaiku ielā 2, Rīgā...

Z Zenjok777 25.08.2023

Ja tur jurists bijis vajadzīgs,rakstu,lai cilvēki redz un zin to uzņēmumu un padomā,vai nu prasīt tiem palīdzību,vai nu ne,tagad to situāciju patstāvīgi neatrisināt,trāpīsi,tādā situācijā,sapratīsi,runāt visu laiku bijis viegli.

G GreenWheel 25.08.2023

Interesants stāsts, īpaši ņemot verā to faktu kā minēta mašīna izgāja jaunu TA 11.07.2023...

Z Zenjok777 25.08.2023

Protams,ka interesants,ka tieši,pēc evakuācijas,sākušas problēmas,pirms tam,mašīna iedarbinājas,no pussapgrieziena un strādājusi normāli,esmu mašīnas īpašnieks un zinu viņu,labāk,par visiem,kāda bijusi un kāda palikusi,kad iekāpj mašīna,pēc evakuācijas to knap iedarbinājis un tā sākusi skaļi strādāt,kad spiež uz gāzi,tas nav bijis izpūtējs,pēc tam,katru rītu,kad mašīna pastāvējusi,varējis iedarbināt,no 4,vai 5 reizes,kaut ko evakuators sabojājis,lūzums,no tukšas vietas,parādīties nevar,bet ja SIA īpašnieks,kārtīgs cilvēks, viņš noteikti būtu mēģinājis noskaidrot un palīdzēt cilvēkam,nevis meklēt iespēju,kā tikt vaļā,no situācijas,viņam taču ir evakuators,vismaz būtu palīdzējis tikt skaidrībā,kas par vainu,lai pārliecināties,ka neesot vainīgs,bet situācijā pierāda,tieši citu,mašīna izgājuši,ne jau tik viegli un ne no pirmās reizes,es izdarīju,visu iespējamo,lai to salabot un iziet,inspektors CSDD,neesot taču dzinēja diagnost,vinjsh skatās citas lietas,kuras var sagādāt problēmas citiem,neviss to,ka mašīna var apstāties un vinjsh skatās tos divniekus,kuros vajadzēja saremontēt,neviss pārējo,to ka mašīna stāv un nav iedarbināma,tas ir sekas,pēc evakuēšanās,nevienam neiesaku lietot,tas SIA pakalpojumus.

Z Zenjok777 26.08.2023

Ko tad raksti,nav ko darīt un gribas parādīt,ka gudrs esi,tā nav,tavs komentārs, nevienam,nav vajadzīgs, tāpēc,ka tikai uz komentāru,esi spējīgs.

M ManVissLabi 26.08.2023

Komatu komati vien, punkts ir absolūti nezināms. Vārdu savirknējums kura domu saprot vien īpaši apdāvināti.