SIA A.K.7 - Bojājums

08.07.2023 datuma, pēc policijas lēmuma, evakuējuši scoda octavia gv6542 un to tehniski sabojājuši, evakuējuši, bez manas klātbūtnes naktī, par notikušo informēti, gan policija, gan sia, rezultāta nekāda, tiesa rakstījis, iesniegumus nav pieņēmuši, rakstu, lai visi zin, kas par uzņēmumu un padomā, vai nu vajadzīgs tāds evakuators, kurš darbojas auto un segt zaudējumus negribas.

Z

УЙМИСЬ, ПРИДУРОК!

Z Zenjok777 14.08.2023

Ne tebe resatj,pridurok,euro to celovek,kotorij nahoditssja,pri duroke,nadejusj Uma hvatit ponjatj.

ИДИ ЛЕЧИСЬ ПОКА ПСИХИАТРЫ ЛЕЧАТ БЕСПЛАТНО, ПАЦИЕНТ С ТВАЙКУ!

Z Zenjok777 15.08.2023

Mnenie tvojo ne interesuet,no mašīnu remontirovatj prijdjotssja,zalobi prosto tak ne projdut,tembolee obosnovannie,pustj ljudi vidjat kto tam nahoditssja.

Kas tev remontes? Tu ir pametusi savu auto uz ielas!

Z Zenjok777 17.08.2023

Normāls auto bijis,pirms,šķībais rokas,tai nav pieskārušas,pamesta tā nav bijusi,tagad nav iedarbināma,remontēt nāksies,atsauksmes nekur nepazudis,kāds īpašnieks,tādā SIA.