SIA A.K.7 - Bojājums

Andrejs Kinzulis, ar evakuatoru, sabojājis mašīnu Scoda Octavia gv6542 08.07.2023 datuma, par vainīgo sevi neuzskata un slēpjas, aiz juristiem, runa par to ka tā bijusi uzlikta zem zīmes, kuru nevarējis, normāli redzēt, kad iebraucis neiet, runa iet, par bojāšanu, tur vēl daudz mašīnas stāvēja, lūgums, ja izpalīdzēt, nav iespējas, komentāru rakstīt, nav obligāti.

Z

Sakiet PALDIES, ka nesaņemat naudas sodu! Bet tam vajadzētu...

Z Zenjok777 08.08.2023

Kāpēc,nav saņēmis, saņēmis gan,beidzot tavu komentāru sagaidījis.

E Edvīnijs 08.08.2023

Bet kā tad tur varēja, nevarēja normāli redzēt, ja zīme, runa neiet par to, zīme bija ne tur, runa iet, pabrauca savā joslā, tur nedrīkst, drīkst it kā, par to jau runa iet, redzēt ja var, sūdzība kam? Jāskatās divējādi

Z Zenjok777 08.08.2023

Tas jau nekas,katrs var pārkāpts,par to paredzēts sods 40 euro,bet remonts mašīnai,kādus 500 euro maksas,ja tas ir spararats un sajūgs tikai,tas sods ir kopējkas,skatoties,pēc evakuēšanās rezultātā,tā ir vienīgā jauna SIA mašīna,citas nav,remontēt nav uz ko,SIA pazudis,licenze paies, apdrošināšana arī,tur summa tādā būs,kadus 1000 euro vajadzēs,lai sākt strādāt,tas Andrejs Kinzulis,evakuatora īpašnieks,vispār pat nepateicīgs savu apdrošinātāju,pats uzzinājis, slēpjas,aiz juristiem.

E Edvīnijs 08.08.2023

Man prieks, ka saprati, ko es teicu, jo es pats neko nesapratu.

Z Zenjok777 08.08.2023

Sūdzības raksta ar cerību,ka kāds zin,kā rīkoties,tādā situācijā,es piemēram pirmo reizi trāpījis,protams izdarījis kļūdas, cilvēks mācās uz kļūdām,bet šajā saitā var tikai komentāru ne gudru dabut,tas arī viss.

Es nesapratu,ja godīgi.

RAMONA👀 08.08.2023

Priekškam Tev auto? Lai te katru dienu čīkstētu auto nevajag.