www.sudzibas.lv SIA A.K.7 ipasuma bojasana,evakuesanas processa

SIA A.K.7 - ipasuma bojasana,evakuesanas processa

Sveicinati,pa naktim ta sia un tas cilveks evakuejis,manu mashinu,bez manas klatbutnes un sabojajis to,pashvaldibas policija,iedevusi,tadu atljauju,bet bojat nav ljavusi,kad atradis mashinu knap to iedarbinajis un paradijusies skanja dzinejam,policija ir informeta,par notikusho,reakcijas nekadas,sazinajos,ar sia ipashnieku,vinjam vajag pieradijumus,ka vinjsh to izdarijis,bet ipasumu aizticis,bez manis,pieradit ka luzums bijis nevar,bet pagajusaja diena auto bijusi csdd,tada luzuma nebija,nepabraucot menesi ta apstajusiet nav iedarbinama,stav celjmala,riekstu 7,pie iebrauktuves,risinat problemu,neviens netaisas,remontet,ko sabojajushi ari ne,ta mums rikojas policija,dar visu ko velas,nedomajot,par to ka ipasumam ir saimnieks,un tas ipasums nes pelnju cilvekam un baro vinju,atnemushi man pedejo maizes gabalu,iesniegumus rakstijis,zvanijis,rezultata nekada.

Z

Z Zenjok777 05.08.2023

Nesaprotu jegu,no tada komentara,sudziba domata tiem,kuri var izpalidzet,vai nu informacijai,ka rikojas,musu policija,kura aizstav cilveka tiesibas un ipasumu ari,bet pashi,ar lemumiem to boja un vel,kad saimnieks gulj vispar,zimes ievieto tada veida,ka vispar to neredzesi,ja tev govjzems nav ko pateikt,tad labak pieturet komentari,pie sevim,ta neko nerisina.

Z Zenjok777 05.08.2023

Protams saprotu tev to nesaprast,tu pat nevari saprast,prieksh kam cilveks liek sludinajumus saita sudzibas.lv,nu noteikti ne jau tam,lai lasit tavus komentarus,kuros nav jegas vispar,tu velies palidzet atrisinat problemu?