www.sudzibas.lv Sētnieki Slikts serviss

Sētnieki - Slikts serviss

A.M.Keldiša ielā, Rīgā, kāpņu telpas netiek uzkoptas. Labi, ja reizi 5gados sētnieks izmazgā ar smirdīgu netīru lupatu. Augstāk par 1. Stāvu kāpņu telpas netiek mazgātas jau aptuveni 5. Gadus. Vai iedzīvotājiem, maksājot par nesaņemtajiem pakalpojumiem, pašiem ir jātīra kāpņu telpas sniegs jātīra lai bērni pa kupenām neietu uz skolu un varētu māmiņas ar ratiem izbraukāt? Jo sētnieks līdz trijiem dienā staigā apkārt un tad ar vienu roku tur lapstu itka tirot sniegu. Tai pašā laikā ir jauki noskatīties, kā sētnieks, tā vietā lai darītu savu darbu, pastaigājoties gar māju izliekas ka strādā, paņem miskastes maisus no miskastes un noliek pie iedzīvotāju dzīvokļa durvīm.

A Apzinìgà 13.02.2018

Kà maksá tà stràdà.Labi,ka no jùsu apsaimniekošanas iemaksám sètnieks sañem 10 daļu.

A Amandarozite1989 13.02.2018

Nu zināt ko tie kas viņu aizvietoja strādāja daudz apzinīgāk, par tiem ES nevienu sliktu vārdu nesaku,bet ja mammas Pirmklasnieku pavada uz skolu un ar bērnu ratiem nevar no mājas izbraukt tad nafig tads vajadzigs? miskastes liek pie iedzīvotāju durvīm tas ir normāli ja? Tādām slimam cilvēkam vajag ārstēties nevis strādāt. Ja darbs riebjas jāmaina darba vieta nevis jāsaņem nauda par slotas mētāšanu un nebrinīšos ja viņš pats apspļauj liftu un piemiž kāpņu telpas