www.sudzibas.lv K Senukai Šausmīgs serviss

Senukai - Šausmīgs serviss

Šī bija visbriesmīgākā pieredze būvniecības veikalos manā dzīvē.
Godīgi teikšu, cilvēkus es neesmu dzīvē redzējusi.
Sāksim jau ar to, ka kādu "konsultantu" vispār nav iespējams "dabūt rokā". Viņi vienmēr ir aizņemti lēni un nesteidzīgi komunicējot ar klientiem. Tad, kad beidzot konsultants (pēc 20min gaidīšanas) mums pievērsās, parādījām flīzes, kuras vēlamies iegādāties ar noteiktu kvadratūru). Tad sākās flīžu meklēšanas process noliktavā. Sistēmā konsultantam uzrādijās, ka ir flīzes, taču noliktavas darbinieks atrast nevarēja. Jautājām. ko darīt mums? Konsultants pateica, lai ejam pie "menedžera", kur arī nogaidījām 20 min līdz mūs pieņēma. Līdz tam bijām vēl pie viena "konsultanta", kurš atbildēja par vannām, un bija manāmi iereibis un tāda sajūta, ka vispār nesaprata, kur atrodas. Pierakstīja uz lapiņas mūsu izvēlēto vannu un jau gāja prom, kad uzjautājām viņam, lai iedod mums pareizo sifonu. Izrādās, ka viņam nav ne jausmas, kādu sifonu vajag šai vannai. Beigās atradām paši..
Gājām tad nu beidzot pie tā menedžera SENUKAI veikalā vidū (20 min gaidījām). Par flīžu daudzumu tā arī viņš neko īsti nepateica. It kā ir, it kā nav, bet vannu izrakstīšot noteikti. Paskatoties uz vannu, viņš pajautāja, vai mēs zinām, ka šai vannai ir kājas jāpērk atsevišķi? Protams, ka mēs to nezinājām, jo piedzēries pārdevējs neko mums nebija teicis. Tad nu kopīgiem spēkiem atradām tās kājas. Un menedžeris mūs nosūtīja pēc flīzēm un Senukai Priedaines ielā.
Priedaines ielā, teikšu godīgi, situācija izskatījās drusku labāka. Gandrīz uzreiz atradām konsultantu, kurš pats aizgāja skaitīt flīzes ( 50 min ilga tas pasākums, bet tas jau vairs nieks priekš mums šodien). Aleluja! Flīzes visas uz vietas. Ejam pie menedžera, dodam to flīžu sarakstu. Viņš mums paziņo: "Viss jau ir labi, bet izrakstīt es Jums flīzes nevaru. Sistēma tikko mums nobruka!". Goda vārds, viena komēdija, mēs jau smējāmies. Beigu beigās kaut kā mums to sūtījumu piereģistrēja ar piegādi uz mājām. Kopumā viss pasākums SENUKAI veikalā mums ilga 6,5 h. Es jau nemaz nestāstīšu par to, kā tika veikta piegāde.. flīzes atvestas par maz, šoferis kavēja 3 h.. Vārd sakot, pirmā un pēdējā iepirkšanās reize veikalā SENUKAI. Paldies un uz neredzēšanos.