www.sudzibas.lv K Senukai Sadauzīta un salauzta prece. Malas apdauzītas un aplocītas

AtrisinātaSenukai - Sadauzīta un salauzta prece. Malas apdauzītas un aplocītas

Labdien! Vakar nopirku grilu jūsu veikalā kā dāvanu krustvecākiem! Un šodien liekot kopā redzam, ka rokturi salauzti un saliekti metāli! Esmu tik neertā situācijā! Kauns pa visu seju! Un šodien jāgrillē un jācep gaļa, nav ne laika nē vēlme braukt uz Rīgu 100 km turp atpakaļ lai mainītu pret citu grilu! Esam ļoti vīlušies! Tie jūsu krāvēji neprot apieties ar jūsu preci kraujot ārā! Paldies ka sabojājāt mums svētkus!

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 09.07.2020

Labdien,

Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.09.2020

Uzņēmuma As Kesko Senukai Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

H

A aicis24 24.06.2020

Nu šitie grili tā pat ir sūdīgi.Tas plānais dzelzs no kā viņi ir taisīti ātri izdeg un rokturis tā pat ilgi neturētos ,izlūstu no skrūves vietām,jo netur karstumu.Viena vasara un vari mest ārā.