www.sudzibas.lv K Senukai Bojāta prece, netiek atgriezta nauda, slikta komunikācija

Senukai - Bojāta prece, netiek atgriezta nauda, slikta komunikācija

25.04.2020. Saņēmu preci - y00000103528516758 gaļas mašīna standart mg-198/2000, pasūtījuma nr. E00115240. Prece izrādījās ar bojājumu - nedarbojās ieslēgšanas slēdzis. Vairākkārt komunicējot ar [slēpt]@ksenukai.lv (2x) , noskaidroju, ka preci fiziski varu nodot ksenukai veikalā tc ozols, ko arī 28.04.2020. Izdarīju, pretī saņemot dokumentu, kurš apliecināja preču saņemšanu un informēja, ka 2 nedēļu alikā nauda tiks atgriezta norādītajā kontā. Gala termiņš 12. Maijs. Diemžēl līdz šim brīdim - 19.05.2020. Nauda nav atgriezta.
Vairākkārt (konkrēti 7x) zvanot uz internet veikalā norādīto telefonu +371 6677 8876, klientu servisa darbinieces nevarēja paskaidrot problēmas būtību, taču solīja nodot informāciju menedžeriem un atzvanīt (nevienu reizi netika izpildīts) . Vēl joprojām gaidu naudu.

19.05.2020

I