www.sudzibas.lv K Senukai Apkalpošana pārāk lēna.. Un par piegādi visā veikalā zina tikai viens cilvēks

Senukai - Apkalpošana pārāk lēna.. Un par piegādi visā veikalā zina tikai viens cilvēks

Diemžēl veikals, kas ir pie Mūkusalas apļa, nav apmācīti veikt apkalpošanu. Saka iet pie viena, otrs saka iet pie otra. Izrādās, ka otra nav, bet liek gaidīt. Paiet laiks, atnāk cilvēks, bet saka, ka nevar palīdzēt, jāgaida cits. Un tā turpinās.

Cik man zināms, ja ir izveidojusies gana pagara rinda.. Būtu jāmeklē risinājums. Otrkārt, nav pieklājīgi cilvēkam likt skraidīt pa veikalu no viena pie otra. Cilvēkam ir jāatrod pašam, kur cilvēkam vērsties, nevis likt meklēt mistiskus cilvēkus.

Apkalpošana zem kritikas. Neviens neko par piegādi nezin.. Tikai viens cilvēks uz visu veikalu, kurš darba laikā kaut kur valkājās.

09.07.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 10.07.2019

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Pateicamies, ka informējāt mūs.
Mēs novērtējam Jūsu sniegto viedokli, tas mums ir ļoti svarīgs,lai varētu risināt situācijas un sasniegt labu klientu apkalpošanu.
Informāciju esam nodevuši izskatīšanai veikala atbildīgajām personām.

E