www.sudzibas.lv SB Siltumtehnika Pazemojošs serviss

SB Siltumtehnika - Pazemojošs serviss

Iegādājāmies preces par 2400 eur - apkures katlu, boileri, radiatorus utt. Priecīgi piemaksājām 46 eur par piegādi 100km attālumā no rīgas. Tā kā arī apkures meistars mums ir no rīgas, tad vienojāmies, ka piegāde tiks veikta otrdienā, lai meistars var darbu sākt trešdienā.

Otrdien paši interesējāmies cikos būs piegāde, tad saņēmām atbildi, ka tā būs tikai trešdien. Paļauties uz šī uzņēmuma solījumiem nevar. Piegādi šai smagajai kravai veica 1 šoferis, kurš nerunā latviešu valodā un uz tekstu "atvainojiet, es nerunāju krieviski, vai varam runāt latviski", atbild ar "Očeņ Ploha". Un tas jau ir pazemojoši - Latvijā nespēt saņemt pakalpojumu savā valodā. Sia Sb bija lietas kursā, ka preci nogādā lauku teritorijā, turklāt sievietei (nemaz nerunāsim par to, ka grūtniecei 9. Mēnesī) . Bet nebrīdina, ka būs jāpalīdz preci izkraut un smago kravu (katls, boileris u. C.) vienkārši nokraus pagalma vidū.

Rezumē - izcili pretīga darījuma pēcgarša, nekad paši vairs neiepirksimies šajā veikalā un citiem silti ieteiksim to nedarīt! Pofigistiska komunikācija, tikai krieviski runājošs šoferis, kurš ar savu gaziku aplauzīs jūsu simtgadīgā ozola zarus un vienaldzīgi izbraukās ne tikai zālienu, bet pat grants kaudzes... Ā, un demonstratīvi uzpīpēs blakus grūtniecei. "šarmants uzņēmums"!

B_

Vairāk sūdzības par SB Siltumtehnika

really? 24.04.2019

Te nu runaa hormoni, nevis veselais saprats! Logiski,ka preci noliks tur, kur var iebraukt, ienesana majas nav pakalpojuma cena.
Japalidz jau nu nebíja,ja tiesam viena majas un 9. menesii un otra sofera nav tapec,ka tad par visam precem jums naktos maksat divtik vairak,jo ari tam alga butu jasanem!

B_ b_kristiine 24.04.2019

Var jau būt, ka hormoni, bet varbūt vienkārši pierasts pie tāda, kā teikt, normāla servisa? Ja apsola atvest otrdien, tad atved, nevis atlīmējas, kad paši piezvana. Ja jāsarunā 5 vīrieši, kas ienes čuguna katlu mājā, tad par to brīdināt, nevis cerēt, ka pēc teksta "piegāde 46EUR, mašīnai būs smago kravu izcēlējs" sieviete sapratīs, ka ar "izcēlējs" domāts palešu stūmējs un sieviete pati iedomāsies, ka ar piegādi domāts - nomest pagalmā. Ja maksā par pakalpojumu, tad paļaujas, ka varēs to saņemt valsts valodā...
Šķiet, ka tādas elementāras lietas, bet grūtniecība izrādās vainīga... :D

Tu Turkey901 24.04.2019

Par tiem 46 Eiro gribat zelta kalnus, sāksim jau ar to, ka cena bez PVN nodokļa ir 38 Eiro, auto braucot turp un atpakaļ uz 200 km degvielā patērē aptuveni 30 Eiro, šoferim par aptuveni 4 h darba jāsamaksā 25 Eiro, ieskaitot visus algas nodokļus, rezumējot visu sanāk mīnuss 17 Eiro, tātad uzņēmums nodarbojas ar labdarību.
Citā transporta kompānijā Jums par piegādi paprasītu aptuveni 120 Eiro (0,40 centi/km + kraušanās laiks) ieskaitot PVN 21%, turklāt izkraujot pagalma vidū bez jebkādas ienešanas.

Rx RXX 24.04.2019

To, ka sieviete var pārprast piegādes pakalpojuma būtību, es loti labi saprotu un man žēl, ka tā sanāca. BET. Visas lietas ir skaidri un gaiši jāizrunā pirms tam, nedrīkst tikai palauties, ka viss būs kārtībā un šoferis, lielo punci ieraudzījis, klūs par Māti Terēzi. Jūs jau arī nestaipītu smagu tehniku, ja Jums par to nemaksātu! Nu būs laba mācība. Veiksmi turpmāk!

Ma macbeton 25.04.2019

Diez kā audzinās to bērnu, ja ir tik tu**?
Ta jau arī var pasūtīt atvest 5tonnīgu rūpniecisko iekārtu, un paziņot: "Juhū, a es esu stāvoklī, un neviena cita te nav! A nu ka krāmē ārā!"
Kur ta bija tie gudrīši kas uzstādīs to boileri, katlu un radiatorus? Vai arī tos tā grūtniece 9. mēnesī pieskrūvēs pate?

Ma macbeton 25.04.2019

Un starp citu, kad tikko parādijās interneta veikali, paziņa nopirka veļeni, ledusskapi un... hvz (kaukādus 4 iepakojumus).
Kurjers atveda vēlā pēcpusdienā (pirmā iekrautā prece). Iepriekš bija pateikts ka jābūt (vismaz) velvienam kas palīdz izkraut.
Paziņa-pircēja mani pacēla no kodiena. Mēs ar šoferi sastiepām visu uz otro stāvu, UN NOLIKĀM PA VIETĀM! Es nedzirdēju NEVIENU sliktu zilbi. Es ta varēju atpūsties un uzpīpēt, bet tam šoferim bija jābrauc atpakaļ uz Rīgu. Viņš bija nosvīdis visu dienu, a es tikko modies.
Viņš varēja nolaist ar "rohlu" no lafetes tās 2*2 paletes un atstāt uz ielas, bet viņš uznesa augšā.
Es ceru ka viņam tagad ir vismaz 1,5k€/mēn un karma atspēlējas 2kārši.