SB Siltumtehnika - Vienaldzība

Augusta sākumā zvanīju uz veikalu interesējos par kamīna uzstādīšanu ar centrālapkuri. Pajautāju cik tas varētu maksāt, darbinieks pateica ka vajag ātri uztaisīt skici par materiāliem un darbu... Pagāja gandrīz nedēļa, zvanīju lai uzzinātu cik tālu ir darbi, bet par skici bij aizmirsis, solījās tajā diena uztaisīt. Pēc 2ām dienam atnāca skice, piekritu aptuvenai summai, un vienojāmies, ka augusta pēdējā nedēļā varētu uzsākt darbus, tikai vajag lai meistari apskata māju. Pēdējā augusta dienā ieradās "meistari" kas it kā kaut ko paskatījās un aizbrauca. Pēc pāris dienām zvanīju un prasīju, kad tad varēs sākt darbus. Pirmais darbinieks bij devies atvaļinājumā, bet citi nebiji lietas kursā kas un kā. Tā nu sāku no jauna visu un iedeva man inženiera nr, kurs solījās veidot tāmi tajā paša dienā. Pēc 2 dienām izlēmu zvanīt veikala vadītājai, jo bija apnicis, ka darbinieki visu laiku aizmirst par mani. Izstāstīju situāciju un uzreiz iedeva telefonu tam pašam inženierim kurš prasīja 30min - 1h laika un viss būšot gatavs un runāsim ar meistariem jau kad var uzsākt. Pagāja jau 2 nedēļas kopš tās sarunas un neviens pat nav iedomājies mums pazvanīt vai uzrakstīt uz e - pastu. Mēnesis vējā , bet ārā sāk palikt auksts. Jebkuram kurš domā šai kantorī ko pasūtīt, padomājat 2reiz, jo par jums aizmirsīs nepārtraukti un bāzīs batonus ausīs. Visaugstākā līmeņa vienaldzība sākot ar darbiniekiem līdz direktorei.

U

Inženieris 30.09.2015

Pirmkārt - SB nav tie, kuri kvalitatīvi ar garantiju uzstādīs apkures sistēmu.

Otrkārt - Vēl pagaidi ziemu un tad sāc meklēt meistarus.

Gatavo ratus ziemā, ragavas – vasarā!

L logistika 10.02.2017

Ja SIA "SB" nav labākais, tad esi tāds esi tik laipns un priekš cietiem uzraksti to uzņēmuma nosaukumu, kas ir pats labākais šajā jomā!

L logistika 10.02.2017

Nav tāda uzņēmuma SB Siltumtehnika, bet SB, SIA.

I Inga 2 06.12.2017

Neielaidieties ar šito firmu, naudas slaucēju kantoris! Kad katls būs nopirkts, tālāk sekos "brīnumi".

J jancits 17.04.2018

ko lai saka,ja rokas aug no dibena,neviena nopirktā prece nebūs laba.Skolā gāji- vajadzēja mācīties.

K klaipedina 17.04.2018

ja esi tik gudrs un gāji labā skolā, tad kāpēc pirki tādu štruntu par lielo naudu..?

A Ansis 21.03.2018
Cenas nav redzamas, čeki netiek izsisti, krāpšana

Pērkot detaļas (savienojumi santehnikai) cenas var nebūt (manā gadījumā). Kasiere šmaucas ar naudu jo čeku nedod. Esiet uzmanīgi. Iesaku rupjā veidā pieprasīt cenu, čekus pirms viņi jūs apšmauks. Iesaku nepirkt pie viņiem. :(