www.sudzibas.lv SB Siltumtehnika Nenodrošina apmaksātu pakalpojumu

SB Siltumtehnika - Nenodrošina apmaksātu pakalpojumu

Pasūtījām briketes. Sākumā teicā, ka piegāde būšot 15 eiro, taču rēķinā izrādījās - 25 eiro. Ne firma, ne šoferis neuzskatīja par vajadzīgu precizēt, kad / cikos būs piegāde. Šoferis nolēma, ka iebraucamā iela ir pārāk sasnigusi un viņš nevarot ievest kravu līdz mājai. Tā vietā, lai izkrautu ceļa galā vai pagaidītu, kamēr vienojamies par risinājumu, aizbrauca ar visu kravu prom.
Zvanot sb siltumtehnikai, nekādu risinājumu nesagaidījām. Viņi teica, ka tie nēsot viņu šoferi un neko nokārtot nevarot. Tad, kad mēs gribējām anulēt savu pasūtījumu, jo pakalpojumu neesam saņēmuši, mums atteica, ka pārskaitīs mums atpakaļ naudu tikai par briketēm, nevis par piegādi, jo skaitās, ka piegāde ir bijusi.
Iesaku šo firmu ignorēt un neuzķerties uz solījumiem, cerot, ka viņi kaut ko jēdz no pakalpojuma sniegšanas un komunikācijas ar klientu. Acīmredzami nespēj atbildēt par nolīgto šoferu darbībām.

P