Santa un Barbara

Iepirkties šajā veikalā bieži vien nozīmē : izmest naudu par preci, kurai notecējis termiņš, kurai "nejauši" uzlikta augstaka cena nekā patiesībā jābūt; iepīties nepatikšanās ar neprofesionāliemneaprakstāmi rupjiem, nepieklājīgiem apsargiem, kas lāgā nerunā valts valodā + uzprasīties uz necienīgu izturēšanos pret patstāvīgo pircēju no vadības puses.

J

J J 14.07.2007

pārbaudīt tās saturu mani vinekārši šokēja!!!! Es jutos tik pazemota un satriekta , ka kategoriski pieprasīju man to atdot, lai pati parādīti tās saturu un centos to izmisīgi iz'nemt tam no rokām. Pi4esteidzās otrs apsargs, kas iesaistījās cīņā pret manīm,, negriežot nekādu vēribu maniem paskaidrojumiem. Tikai tad , kad atnāca veikala vadītāja un ieradās vel kaut kādi apsargi es varēju mierīgi izrādīt viņam PATI SAVAS SOMAS saturu.