P Puma 28.09.2007

Ja rabotala v Santa&Barbara let 5 nazat,nervi poportila ,otnoshenie k ljudjam kak k skatu,direktor isterichka,kadri tekut kak vodopar,toljko podrastajushiee pokolenie i berut,i razvodjat!Ne hodite tuda daze na sobisedovanie,eto togo ne stoit!!!

I Inga Inga... 18.05.2023

Nekas nav mainījies,attieksme pretīga gan kā no vadības ,gan no kolēģiem es aizgāju tur strādāt ,pirmā diena man pateica ir bez darba algas samaksas,otrajā jau sāka ņirgāties ,neviens nerunā valsts valodā Latviešu ,man esot jārunā krievu ,nervi neizturēja uzteicu darbu trešajā dienā ,vairāku iemeslu dēļ.Un darba algu arī es visticamāk nesaņemšu ,darba līgums ir drausmīgs ,tur nav pat nekādu sociālo garantiju ,nekā vienkārši brīnos kā viņi turās vēl tur cilvēkus šmauc nereāli .Neiesaku tur strādāt jūs tur vienkārši noēdīs bez sāls maigi izsakoties.Es tagad došos uz darba inspekciju ,lai veic visas vajadzīgās pārbaudes veikalam un veikala darbiniekiem ,jo tā ir reāla ņirgāšanas no viņu puses.