Salons Venerdi - Matu griešana

Dobrij denj.
Obrawajusj glavnim obrazom k zenskomu polu, xo4u predupreditj 4tobi v Salons "Venerdi" ne xodili. Ja sebe preobrela kupon na strizku gorja4imi noznicami. Otvratiteljno menja podstrigli, v tom plane 4to strizka "parixmaxera" prodlilasj 5 minut, i ni4ego ne izmenilosj, kak bili suxie konci tak i ostalisj. Ostaljnie 25 minut "parixmaxer" s jarko rizimi volosami zanimalsj zopolistvom, vmesto svoej prjamoj raboti. KOWMAR.

K

V VENERDI 23.11.2011

Уважаемая Kristīne !

Если Вас не затруднит, укажите, пожалуйста, номер Вашего купона. Администрация салона обязательно свяжется с Вами. Мы посторяемся уладить сложившейся конфликт, после чего, надеемся, Вы останетесь довольны, а наша репутация не пострадает.

Спасибо за понимание.
С уважением,
Администрация салона "Venerdi"

H Haralds 23.11.2011

Taadaa veidaa buutu jaarisina visi konflikti.

K kika 23.11.2011

Es arī biju uz griešanu ar karstajām šķērēm. Mani mati ir sausi un nemaz negaidīju, ka pēc griešanas tie spīdēs un laistīsies, un būs veselīgi. Matu gali tika apgriezti un nekādu pretenziju nebija.

G gita_gita_26 08.02.2012

Biju arī uz šo salonu, un varu tikai piekrist - friziere ar rudajiem matiem ir vienkārši ārprāts. Neprofesionāla, nelaipna, ļoti steidzas. Nekad vairs neietu uz šo vietu.