www.sudzibas.lv Salons Venerdi briesmigs salons

Salons Venerdi - briesmigs salons

briesmīgs salons, biju tur 19.07.2012. plkst.9.00. Pirmkārt - friziere briesmiigi nogrieza man "čjolku". neskatoties uz maniem vairākiem lugumiem negriezt īsi, tieši īsu "čjolku" esmu dabūjusi. Kam ir "čjolkas" visdrīzāk mani sapratīs - ko nozīmē nepareizi izvēlēts garums!!!!!!!!!! toties samaksāju par šo "mākslas" brīnumu 18 latus!!!!!! esmu šoā - tā ir visdārgākā un visnekvalitativākā čjolka manā mūžā!!!! nevienm neiesaku iet tik briesmīgā salonā - Ja jums tiešām ir nauda - izvēlēties labāk pazīstamus brendus - maija, kolonna, laimalux..... šī ir parasta krievu šaraškina kantora!!!! kurā strādā neprofesionalās friezieres!!!
P.S. un vispār apkalpošanas kvalitāte - gribēju veikt uzacu korekciju - administratore teica, ka var, lika gaidit, samaksāju par autostāvvietu vēl, pēc kada brītiņa izgāja visai nelaipna krievietie meistare un paziņoja, ka pakalpojumu nesniegs!! vot tā lūk!!
IETEIKUMS - APEJIET ŠO "SALONU" AR LIELU LIELU LĪKUMU!!

G