Salons Venerdi - Mati

Iesaku ļoti uzmanīties no šī salona piedāvātajiem friziera pakalpojumiem. Nesen iegādājos kuponu un laimīgi devos uz turieni cerībā ieraudzīt patīkamas pārmaiņas rezultāts vienkārši briesmīgs.
1) apkalpošana un attieksme pret klientu ir ļoti slikta- frizēšanas laikā, friziere 3x skrēja ārā smēķēt, UN RUNAS VEIDS KĀDĀ VIŅA RUNĀJA BIJA VIENKĀRŠI BRIESMĪGS jutos briesmīgi.
2) piedāvājumā bija paredzēta balināšana,griešana un filēšana ar karstajām šķērēm. Ja 2x nobraukšana (pavirša) vienā un otrā sānā saucas filēšana, tad nu jāsaka kāda jēga par to maksāt. Pie kam, " meistare " centās iegalvot, ka man esot lokaina matu struktūra un filēt nevar. Tas jau nekas, ka visu manu mūžu man ir bijuši pilnīgi taisni mati un neviena loka vai sproga!
3) rezultāts ko ieguvu bija briesmīgs, orannžas matu šķipsnas (blondu vietā) un šķībi nogriezta " čolka "
Par pakalpojumu bija samaksāts Ls 22 (tā bija akcijas cena ar 50% atlaidi)
Patīkamo pārvērtību vietā mans ieguvums ir rižas nevienmērīgas šķipsnas un briesmīga čolka. Tā bija pirmā un pēdējā reize kad apmeklēju šo salonu!
UZMANIETIES!

K