www.sudzibas.lv Salon Line VECI KRĒMI!!!!!

Salon Line - VECI KRĒMI!!!!!

Es biju šokā! Nopērkot solārija krēmus, secināju, ka tiem nekaunīgā veidā ir pārlīmēti derīguma termiņi!!! Vienai uzlīmei pa virsu otra! Pirmajā derīguma termiņš 04.2010. pa virsu pārlīmētai līdz 2013. gadam!!! Jūs spējat iedomāties, ko jūs uzsmērēsiet sev virsū ???? Nez ar kādu atļauju šīs iestādes vadītāji atļaujas vecam krēmam piešķirt papildus 3 lietošanas gadus!!! Tas pats darās arī ar 2. stāvā pieejamiem pēc epilācijas krēmiem! Vecās uzlīmes līdz pusei norautas, un jaunajās pa virsu, nemaz nav minēts cik tad ilgi būs derīgs! Esat tiešām vērīgi! KAUNS!!!

K

V Valodasinspekcija 30.06.2010

Man vienā salonā arī tā gadījās. Man paņēma krēmu atpakaļ un atdeva naudu.

K Katt23 01.07.2010

To dara aģenti kas ved preci kad strādāju veikalā kas tirgoja līdzīgu preci mēs ziņojām ka beidzies termiņš lai ņem savu preci un dod vietā jaunu(jo to paredz ar konkrētu firmu noslēgts līgums) Aģents vienkārši atveda uzlīmes un salīmēja virsū. Man kā vadītājai tas bija nepieņemami un es atgriezu viņiem preci bez lielas skaidrošanas:(

J jutix 02.07.2010

patiesībā jau veikala darbiniekiem un vadībai būtu jaaseko liidzi preces deriguma terminjam.katraa ziņā nesmuki.

K Katrīna 07.07.2010

Galīgi garām attieksme

K kiča 06.11.2010

kopš veikals paplašinājās, tur strādā nekompetenti darbinieki un arī nelaipni.

M Marika 12.11.2010

Taisnība, ka tagad strādā nelaipni darbinieki. Viens uz otru noveļ vainu un tēlo muļķus, ka neko nezin un par saviem vārdiem iepriekšējā dienā neatbild. liela vilšanās. Nav līdz galam padomāts par servisu un attieksmi pret klientu, kas, domājams, pašlaik ir ļoti svarīgi.

G Guna 16.11.2010

Par krēmiem: NOTEIKTI ir kāds pārpratums!
NEPIEKRĪTU par servisu: jo iepērkos Salon Line ļoti bieži un meitenes ir ĻOTI laipnas un zinošas. Esmu dzirdējusi arī pārdevējas konfliktu ar pircēju, bet konflikts bija dēļ klienta vēlmi iegādāties preces ar ne viņai piederošu kartiņu. Tad rodas konflikti. BET, mīļas kolēģes skaistumkopšanas nozarē, cienīsim mūsu darbu un profesionālo kosmētiku.

L lll 22.11.2010

jāskatās ir uz iepakojuma un tas, ko varbūt tu uztversi kā vecu termiņu patiesībā ir ražošanas datums, kur uz iepakojuma būs rakstīts vai tie būs 3 gadi no tā datuma!! Speciāli īpašiem gadījumiem, kas brēc un nemaz neizlasa līdz galam papildus citviet uzlīmē to datumu, kas būtu jau ar pieskaitīto laika posmu, kurā šis krēms būtu jāizlieto!!

S Sandra 13.12.2010

ATTIEKSME??!!! Galīgi garām!!! Taisnība, ka tur strādā nelaipni darbinieki!!! Nekad vairs uz turieni nebraukšu. Pārdevēja DANA 3. stāvā ārkārtīgi nelaipna, brēc uz pircējiem kā traka. Esmu šokā!!!
Nekur un nekad neesmu sastapusies ar tādu briesmīgo attieksmi!!!

I Ieva 20.12.2010

Iepērkos tur bieži, pati esmu friziere un man jau personīgi visas meitenes 3 stāvā ļoti patīk, visas laipnas un smaidīgas!

K Kristīne 20.12.2010

Piekrītu Ievai es arī nekad neesmu sastapusies ar nelaipnām meitenēm 3 stāva, vienmēr izpalīdz, prieks, lai turpina tāpatam un veiksmi viņām!!!

G Guna 28.12.2010

Esmu patstāvīgā kliente Salon Line jau kopš Puškina ielas laikiem. Un šobrīd iepērkoties salon line maskavas ielā priecājos par skaisto veikalu kopumā un jaukajām meitenēm, kuras vienmēr sveicinās un palīdz ar padomu, ja nepieciešams! Par negatīvo attieksmi, kura minēta iepriekš brīnos, jo nēesmu tur manījusi un piedzīvojusi slikto attieksmi!!!

Z Zz 03.01.2011

Cangals Pleshka par to parliecinajas !!!

E Eziic 06.01.2011

Salon Line ir viena afēristu kompanija. tehnika ko vini pārdod ir pēdejais mēsls. Un ne es vieniga esmu iegrabusies. Un mainit vēl negrib. Un kad mēģini pierādīt savu taisnibu (taisiju arī ekspertīzi) viņi vēl no datora izdzēš tevi ārā ka nevēlamu klientu. Un ir liegums tur iepirkies, jo aizstavi savu taisnibu, ka pircējam pienakas.

S sise 01.02.2011

Telpas Maskavas ielaa loti jaukas, forsi ka triis staavos, bet paardeveejas nau laipnas, un nepatika attieksme...

Z Zinaida 01.02.2011

A mandavo6ki-dar Bozii!

A Anja 16.02.2011

Vladelci Salon line prosto hami!!! s nimi prosto ne vomozno razgovarivatj... tehnika i mebelj prosto uzas...Ljudi ne pokupajte u nih ni4ego krome kosmetiki...

A agrita 11.04.2011

salon line ir šausmīga atmosfēra.
Meitenes nekompetentas un gandrīz vienmēr kā eju tā citas strādā, liekas, kad uzņēmums kolektīvu maina biežāk nekā vīrs zeķes. klientu apkalpošanas līmenis ir ĻOTI zems lai neteiktu vairāk.

I Inga 11.04.2011

..nu jā..piekrītu iepriekšējiem komentāriem..pārdevējas ir ļoti nekompetentas un neatsaucīgas, noliek tā-ja Tev ko vajag, tad viss, kas ir, tas ir izlikts plauktos-ja vajag-tad vienkārši jāmeklē pašai..nepatīkami, . esmu jau vairākus gadus profesionālais klients.

M marita 17.05.2011

Vispār man ļoti nepatīk tie 3 stāvi... katrā jānorēķinās atsevišķi, ja man vajag vairākas lietas, skraidi kā mērkaķis pa katru stāvu un stāvi atsevišķā rindā, kas paņem vismaz pusstundu laika!!! Kā arī tas, ka maksas stāvvieta, vienreiz domāju, ātri ieskriešu, paķeršu to ko vajag, kā tad- nemaz nebija vajadzīgās lietas, bet par stāvvietu iepriekš samaksāju un iznācu no veikala tā arī neko nedabūjusi, iztērējot laiku kāpelējot pa veikala stāva kāpnēm, kā arī veltīgi samaksājot par stāvvietu... Puškina ielas veikals bija daudz ērtāks un labāks!!!