www.sudzibas.lv Salon Line Slikts serviss

Salon Line - Slikts serviss

Labdien, šodien biju iepirkties jūsu veikalā. Pie kāses samaksāju un paradīju meistara karti. Kasiere bez manas atļaujas paņema manu meistara karti lai iedot nākošai klientei atlaidi, sanāk ka mani personālie dati un adrese tiek svešam cilvēkam. Vispār ja ir tāda visatļautība priekš kam tad ir domātas meistara kartes.

16.05.2020

V vitols 16.05.2020

Atradusi par ko sūdzēties...

K Klientamnavtaisnība 19.05.2020

Jūs gaidījāt atnākšanh mājās, lai varētu uzrakstīt šo te, nevis uzreiz uz vietas visu pateiktu pārdevējai pie kases?

S Svetlana0107 19.05.2020

Žel ka dzīvojam tada laikā kad klientam nav taisnība.

и Инга 20.05.2020

Svetlana, esmu ne pirmo reizi lasu par salon line pārdevēju ļoti nekorektu uzvedību, žēl par to, ka veikals neko ne dara, lai izlabot situāciju. Esmu Jūsu puse..

K Klientamnavtaisnība 22.05.2020

Svetlana, runa neiet par to, bet kāpēc klienti netiek galā uzreiz uz vietas, neatejot no kases? Viņi uzraksta visu mājās, bet kāda jēga tam?