www.sudzibas.lv RIMI Smēķēt drīkst tikai no pulkst 11-18

Rimi - Smēķēt drīkst tikai no pulkst 11-18

Tā pat nav sūdzība, gribētos uzzināt kāda cita viedokli.Zinu, ka smēķēt ir kaitīgi, bet nejau direktore vienpersoniski var noteik, cikos man iet pirmo reizi vai pēdējo reizi uzsmēķēt.Valdemārā viņa izdomāja, ka smēķēt drīkst pulkst 11-18 tikai šajā laikā.(veikals strādā 8-23, un citi nāk uz darbu jau 6un 7) Pārējā laikā nē. Pati gan ļuļķēs uz nebēbu i pirms i pēc noteikt laika. Vai kādā citā iestādē vēl ir šādi ierobežojomi ??? VAI KĀDAS VAR PATEIKT CIK LIKUMĪGI IR ŠĀDI IEROBEŽOJUMI???Viņa vispār veikalu laiž uz grunti, redz tikai sīkumus, bet lielākām problēmmām met līkumu, lai jau darbinieki paši tiek galā.Apsveicama ir to meiteņu RĪCĪBA KURAS PAZVANĪJA UZ OFISU UN IZTEICĀS PAR VIŅU.

A Aigarins 12.07.2012

Katrs darbinieks drikst izmantot savu neapmaksato puzdienlaiku, pec saviem ieskatiem, edot puzdienas ja tadas ir, vai perkot tas veikala, ja to var atlauties ar piedavato atalgojumu.Darba devejs nau tiesigs, ierobezot vai ka savadak noteikt, ka darbinieks pavada savu brivo laiku.Tai skaita smekejot.Piekritu, smekesana ir netikums, bet apsoluti nerekinaties ar cilvekiem kuri smeke, nedrikst.Nedrikstetu to parverst, ari par dazu individu pasapliecinasanas iemeslu, un sadistisku tieksmju apmierinasanu darba vieta.Ka tas, pielauju nereti notiek.Vajag konkretus gadijumus, ar vardiem uzvardiem, bus?Tieso pienakumu izpides laika[darbs], darba devejs var ierobezot smekesanu, bet puzdienaslaikos to kontrolet, vel jo vairak nirgaties par smekejosu darbinieku nedrikst.It seviskji tas attiecinams uz darbiniekiem, kuriem javeic atbildigs, ja ari nervozs barbs.

L Linardsj 25.09.2013

Es iesaku Rimi!