www.sudzibas.lv RIMI Smēķēt drīkst tikai no pulkst 11-18

Rimi - Smēķēt drīkst tikai no pulkst 11-18

Tā pat nav sūdzība, gribētos uzzināt kāda cita viedokli.Zinu, ka smēķēt ir kaitīgi, bet nejau direktore vienpersoniski var noteik, cikos man iet pirmo reizi vai pēdējo reizi uzsmēķēt.Valdemārā viņa izdomāja, ka smēķēt drīkst pulkst 11-18 tikai šajā laikā.(veikals strādā 8-23, un citi nāk uz darbu jau 6un 7) Pārējā laikā nē. Pati gan ļuļķēs uz nebēbu i pirms i pēc noteikt laika. Vai kādā citā iestādē vēl ir šādi ierobežojomi ??? VAI KĀDAS VAR PATEIKT CIK LIKUMĪGI IR ŠĀDI IEROBEŽOJUMI???Viņa vispār veikalu laiž uz grunti, redz tikai sīkumus, bet lielākām problēmmām met līkumu, lai jau darbinieki paši tiek galā.Apsveicama ir to meiteņu RĪCĪBA KURAS PAZVANĪJA UZ OFISU UN IZTEICĀS PAR VIŅU.

A Amy 01.08.2008

priecaajos, ka no valdemaara pirms paaris meenesiem aizgaaju...TAA kas tur seez un visu diktee arii to panaaca...ar saviem nepamatotajaam prasiibaam!lietaas, kur vinjai vajadzeeja iebaazt savu degunu-vinja nebaaza, kur nevajadzeeja-baaza...

N Nobijusies 02.08.2008

ne jau visi kas raksta smeke!!!visie ir vienadas tiesibas uz svaigu gaisu ari pec 18.00

J joko 26.11.2008

Man reiz bija priekšniece, kura ļāva iet pīpauzēs ( ar samērīgu laika intervālu) . Bet tad viņa izdomāja atmest, un tad vairs neviens netika pīpēt. Viņa vienkārši nelaida...

L lutekliite 27.01.2009

Meitenes juus domaajiet ka tikai juusu HM ir taadas probleemas taadas ir visos... bet darbs tomeer paliek darbs... Mums maksaa par darbu nevis par smeekjeeshanu un teejas dzershanu. Ja tu straadaa un nestaigaa nekur apkaart tad vari sarunaat kad tevi izlaizh uzsmeekjeet... taa ir vismaz pie mums... Pati smeekjeeju... bet tad kad aizeju uz citu veikalu un pieeju pie paardeveeja pajautaat kur kas atrodaas ko nevaru atrast, man ir nepatikami kad ar mani runaa un elpo virsuu nopiipeejies paardeveejs... iegaadaajieties vismaz koshljaajamaas gumijas...

R ramona 30.03.2009

Pie mums Rimi dzelzava tiesi tapat par to smekesanu izdomaju ka nedrikst iet pipet no 7 lidz 9 rita parejo laiku var pipet, lidz 17.00.Pec tam no 17.00 lidz 22 nedrikst iet pipet tas ir ritigs murgs kurs to visu izdomaja.man tas jau viss zb

M monta 01.04.2009

nu "Valdemārā" bija ar par traku vakara pusee cik es redzeeju to vien darīja kā skraidīja un smēķēja arī es esmu smēķētāja bet soreiz es domāju ka marianne rīkojās pareizi. Nu un kas ka viņa pati smēķē bet viņa vismaz neskrēja katru 5 minūšu laikā. dažos labos veikalos vispār ir tāds režīms ka vispār tikai 4 reizes dienā var iziet ārā uzsmēķēt. Tā kā sory meitenes jūs biki pārspīlējat. Lai arī kāda viņa būtu bet šoreiz viņai bija taisnība, kaut arī ir reizes kad es viņai nevēlos piekrist par viņas izturēšanos pret darbiniekiem un viņas lēmumiem. Bet viņa ir mūsu direktore tapēc viņa ir jāciena.

I Ilga 15.04.2009

Monta Ķīvīte-te var saskatīt pielīšanas pazīmes!!!

W W 21.04.2009

Visiem pīpmaņiem atvilkt no algas kādu summiņu par nelietderīgu laika tērēšanu. Parādītos lieki naudas līdzekļi krīzes pārvarēšanai.

K kolan 21.04.2009

fui fui

L linda 22.04.2009

nu da

P pecina 27.04.2009

tapec jau tagat monta ir vecaka kasiere...bez lisanas dibena uz augsu netiksi...

S sika 29.04.2009

dzelzavas rimi parasti deva vienu sestdienu svetdienu brivu bet man iedod vienu bet vienam otram iedod pilnigi 2 sestdienas svetdienas brivas ta ir cuciba no vinu puses.Un grafiku kad taisa tad nemaz nepienak un nepaprasa vai nevajag kadu dienu brivu tik taisa, vienkarsi cuciba notiek sitaja rimi dzelzava.

S Sem 29.04.2009

Negativs

P Puika 08.05.2009

Pilnībā piekrītu par to smēķēšanu, un ticiet man ne jau jūsu veikals ir vienīgais kas šādi te izrīkojās ar saviem smēķējošiem darbiniekiem, zinu teikt ka Rimi "Dzelzavā" notiek apmēram tas pats, tikai pluss ir tāds ka vismaz pati veikala vadītāja nesmēķē.

P petra 08.05.2009

K-Rautā vispār ir tikai divas reizes pīppauzes pa dienu atļautas un vispirms ir jāparakstās žurnālā..

I Ilga 11.05.2009

Peciņa tev laikam skauž, ka Monta tagad vecākā!?Neķer kreņķi Bērnu pasaules Rimi ir murgs nevis veikals.
Monta ir meitene ar ambīcijām, bet tu varētu būt tīri jauka meitene.
Viņa šobrīd slimo ar ZVAIGŽŅU SLIMĪBU, kura gan ie ieilgusi.
Tapēc novēlēsim viņai veiksmīgu atvaseļošanos!!!

S sika 19.05.2009

rimi dzelzava veikala vaditaja un nepipe, pipe gan.Bet vina iedomajas ka var ar mums izrikoties ka vina grib.

S sika 15.06.2009

prasiju atvalinajumu rimi dzelzava teica ka man nepienakas tagad, jo tad kad ziema gribeju iznemt savu vienu nedelu kas pienakas ja atvalinajuma laika slimoju vini iedeva divas nedelas, un pateica ja neparakstisu tad atlaidis no darba ka jums tas patik rimi dzelzava vispar nav iespejams stradat prieksnieciba iedomajusies ka ar mums kasierem var darit ko vini grib