www.sudzibas.lv RIMI Cenu atskiriibas pie Rimi kases

Rimi saldejums - Cenu atskiriibas pie Rimi kases

Esmu maznodrosinatais un esmu neapmierinaats ar RIMI, kas atrodas t/c Dolee, Kengaragaa. Lieta taada, ka es nopirku saldejumu, kur cena bija mineta 0.46Ls, bet, kad piegaju pie kases, tad izradijas, ka saldejums maksajot 0.69Ls. Kapeec man buutu jasarkst pie kases un visu cilveku priekshaa jasaka, ka nevaru atljauties doto produktu, jo man nav naudas?? Man deelj kaada kljuudam, iespejams, uz cilveku apmaanu ir jateree pie kases vairak naudas nekaa ir paredzeets.

Vai tiesham RIMI vadiiba nemaak stradaat savlaiciigi? Ir daudzi bezdarbnieki, kas labprat stradatu to darbinieku vietaa, kas nemaak likt prechu cenu zimites. Bet iespejams, ka RIMI krapj klientus un tas jau buus komerclikuma parkapums par, ko jamaksaa bargu soda naudu.

J

Mamma 08.05.2010

Smieklīgi, ja cena nesakrīt nepērc. Atraduši par ko sūdzēties.

P Pircejs 11.05.2010

Cik saprotu no patērētaju aizsardzības likumiem- Tā nedrīkts būt, ka plauktā ir vien acena, bet pie kases ir cita. Tātad viņiem ir jāpārdod par šo cenu, kādu viņi ir uzlikuši.
Vispār tā jau ir šamaukšanās, cerot, ka to nepamanīs. Argrāk tā bieži bija Maksimā. Nebiju gaidījis, kas RIMI pārņems Maksimas praksi.
Problēma jau ir ar patērētaju aizsardzības centru. Izcili bezobaina, darboties nespējīga iestāde. Tāpēc arī veikalnieki dara ka grib.
Te varētu jau braukt virsū kasierēm, bet ko viņas- viņas tikai noskanē cenu. Veikala vadītājai- parasti pēc 17:00 jau visi ir mājās.

Mamma 11.05.2010

Bet kāpēc kāds vispār tic šeit rakstītajam. Tas taču ir blefs tīrākais. Daži šizofrēņiķi tā nolaiž tvaiku uzrakstot it kā ticamu sūdzību par šo un to. Pēc tam paši lasa un kaifo .

S Sex 11.05.2010

Man arī taa bija:-) paņēmu sald. Pa 24 a kasē-59!

J joprojām raudu 13.05.2010

Akcijas precēm Rimi jāseko pie kasēm vai neizsitīs veco cenu, vairākas reizes pieķēru, ka izsit veco cenu.

Mamma 13.05.2010

Muļķības! Neticu.

W Will 13.05.2010

Visi gudrie - ieejat Super Netto, kas ir tas pats Rimi un paskataties uz cenu zimem. Ja stenda ir 2 preces, tad ir pieliktas 5 precu cenas, kuru tur vispar nav. Darbinieki visos lielveikalos strada izcili pavirsi un visi to zin. Prieksgala gan gribetu minet IKI, kur ne tikai cenas ir galigi garam. bet darbinieku aattieksme ir vienkarsi pretiga!

Mamma 15.05.2010

Man nekad tā nav bijis, iepērkos bieži.

1 1983 15.05.2010

Проходит демонстрация похуистов. Несут плакаты: «Нам похуй!». Коррепондент вытаскивает из толпы демонстрантов похуиста и спрашивает:
— А вам действительно похуй власть?
— Похуй…
— А вам действительно похуй деньги?
— Похуй…
— А вам действительно похуй женщины?
— Нет, женщины нам не похуй.
— Но у вас там написано…
— Да нам похуй, что там написано.

M McKinley 18.05.2010

Labi gan ka es neesmu Maznodrošinātais un varu nopirkt saldējumu par 0.59Ls :D

M Minauzens 18.05.2010

Ko uzbrūk te daži?!
Internetā pa leto un datoru us internetu pasūtīt pimēmēram pat www.letadetala.lv
šajā gadijumā nau jāsarkst, es mazapdrošināts neesmu bet ja cena par pirkumu pie kases atšķiras kaut par vienu santīmu uzzinu kas par lietu, un to naudu makāt netaisos!

M maRita 19.05.2010

...rimi ir saldējums par 18 sant !!!
domāju, tas vairāk atbilst maznodrošinātajiem :)))))))

K Kartupelis 19.05.2010

Jājautā - par ko Jums, Jāni, būtu jākaunas? Ne jau nu par to, ka naudas nav! Par to NAV jākaunas!
Arī man tā ir bijis - aizeju pie kases un saprotu, ka tā prece (ņemta no kaut kāda jucekļa, ko mūsu sabiedrība tik labprāt aiz sevis veikalos atstāj) nav ar atlaidi. Un pat ja man ir nauda, es uzskatu, ka cena bez atlaides nav adekvāta, tad tā arī saku - paldies, tad es šo preci nepirkšu.

M McKinley 19.05.2010

0.18Ls sant. atbilst maznodrošinātajiem :D

E eindzel2 11.04.2013

Par cenaam arii man ir k piebilst. Vakar biju Azuura Rimi. Ieraugu marineetas bietes Gardner pa Ls 0.29 - nodomaaju, o kur superiigi, panjeemu vienu burcinju. Pie kases atklaajaas ka bietes maksaa Ls 0.41. Kasiere tik atsaka, neko nezinu, taadu cenu izsit kase un viss.
Es saprotu ka varbuut taa akcija beidzaas ieprieksheejaa dienaa, tad arii nomainiet cenu savlaiciigi, lai nav izskaidroshanaas pie kases.