www.sudzibas.lv RIMI Cenu atskiriibas pie Rimi kases

Rimi saldejums - Cenu atskiriibas pie Rimi kases

Esmu maznodrosinatais un esmu neapmierinaats ar RIMI, kas atrodas t/c Dolee, Kengaragaa. Lieta taada, ka es nopirku saldejumu, kur cena bija mineta 0.46Ls, bet, kad piegaju pie kases, tad izradijas, ka saldejums maksajot 0.69Ls. Kapeec man buutu jasarkst pie kases un visu cilveku priekshaa jasaka, ka nevaru atljauties doto produktu, jo man nav naudas?? Man deelj kaada kljuudam, iespejams, uz cilveku apmaanu ir jateree pie kases vairak naudas nekaa ir paredzeets.

Vai tiesham RIMI vadiiba nemaak stradaat savlaiciigi? Ir daudzi bezdarbnieki, kas labprat stradatu to darbinieku vietaa, kas nemaak likt prechu cenu zimites. Bet iespejams, ka RIMI krapj klientus un tas jau buus komerclikuma parkapums par, ko jamaksaa bargu soda naudu.

J

L Lola 27.04.2010

Jāni, ir pašam uzmanīgi jāskatās uz cenu zīmēm, nevis ierauga pretī gribētai precei lētu cenu un domā ka tā arī maksā! Iesaku citreiz kad gribi ko pirkt bet ir šaubas par cenu, salīdzini preces svītru koda un cenu zīmes svītru koda pēdējos ciparus, ja sakrīt tad pie kases var kasīties, ja izsit nepareizo, dārgāku!

D Dace 27.04.2010

Rimi veikalos ir aparatini uz kuriem pats vari pārbaudit cenu, tā kā pats ari varēji pārbaudit cenu...

P pufa 27.04.2010

ja cena pie kases nesakrīt ar cenu stendā, es principā atsakos no preces un nesarkstu, bet interese mani vilina uzdot tev jautājumu- kā tev esot maznodrošinātajam sanāk par internetu nomaksāt un kompi par kādiem līdzekļiem nopirki?

C cilvēks 28.04.2010

Nu ko piesējāties- kompi, kompi! Kurš tad var aizliegt lietot kompi, kaut vai lai tās pašas PC spēles paspēlētu un varbūt, ka cilvēks kompi nopirka tad, kad viņam bija vēl rožu laiki un, ka viņš tikai tagad, pie krīzes apstākļiem ir nonācis finansiālās grūtībās- neesat par to iedomājušās? Un, galugalā, vai tad tikai tiem "biezajiem" dažreiz gribās kādu našķi- kaut vai to pašu saldējumu?! Ne jau visi ir gatavi atteikties no interneta, lai apēstu to sasodīti garšīgo saldējumu par 0.69 ls!!!

G griii 28.04.2010

Maznodroshinatajiem ir pieejamas bibliotekas, kur vinji var dabuut internetu... par to jau neviens neaizdomajas.

M McKinley 29.04.2010

Par i-netu sanāk samaksāt par salčuku nesanāk... MAZNODROŠINĀTAIS

MacBeton 29.04.2010

RIMI vadība ir debīli kuņubērni. Un pa minimālo algu visi tur skrien strādāt.
Datorspec tur ir lohs pilnīgs un veikalu vadītājas ir šmaras.
Tu gribi lai tur ir kārtība? Varbūt pats esi daunis ja par tādu sīkumu brēc internetā.

P pufa 29.04.2010

Griii, kā viņi DABON to i-netu? salej burciņā un nes mājā?

L Letīcija 29.04.2010

Tagad katru Rimi, preci nāksies pārbaudīt?
Cena ir tāda, kāda tā ir parādīta! Un ja ir mainīta, tad savlaicīgi ir nepieciešams uzlikt jauno cenu, kāda tā ir!
Kam domāts ir veikals, kā tāds?
Kurā ir visdažādākās preces. Kurā būtībā, ir viss ko vajag dzīvei un saimniecībai.
Katrai precei ir sava cena, vērtība. Un tai jābūt parādītai tur, kur šī prece stāv, bet ne mistiskas cenas, kur piens maksā 0.60 ls, bet pie kases jau 1.60 ls.
Tas ir murgaini, un vainīgi ir tie, kas atbild par visām cenu maiņām!
Tās jaunās pārdevējas-dāmītes, kas liek tās cenas, patiesībā daudzas neko nedara! Uzliek cenu un dodas dzert kafiju!
Saprotams, ka nevienam negribas neko darīt, kā pelnīt labu naudu un viss. Jā, tā tas ir! Bet naudu pelna ar darbiem, nevis ar kafijas dzeršanu darba laikā.

L lol 04.05.2010

Tu Andron Mc esi viens iists, nozhelojams kunjasdeels!!!
Vieniigais kas tevi interesee ir apriet visus te internetaa!
Nozheelojami...

Mamma 05.05.2010

Cik var būt sīkumaini un zemiski tie pircēji.

A Anna 05.05.2010

maznodrošinātais ar datoru un internetu, jāsmejas; viens otrs tagad Latvijā par 30 santīmiem dienā ēd zilas putras un neko vairāk nevar atļauties. domāju, ka RIMI strādā parasti cilvēki, kuri šad tad kļūdās un nav vainīgi, ja kāds ir slimīgi kompleksains. tiešām “nopietna” sūdzība.

un tas, kurš maximā “novergojis” 5 gadus, lūdzu dibini savu maximu un maksā sev tik lielu algu, cik gribi.

Mamma 05.05.2010

Sūdzibas parasti raksta zemiski kompleksaini cilvēki kurus ikdienā pazemo priekšnieks vai klasesbiedri.

A Aiva 05.05.2010

arī Origo Rimi ar draudzeni šādi apmulsām 1dien... acīmredziot akcija bija beigusies vai kāds cits iemesls, lai nu kā, bet tāpēc jau algo darbiniekus, lai ievestu kārtību veikalā... uzskatu, ka autora sūdzība ir pilnīgi pamatota... un vispār pārdevēji gandrīz lielākajā daļā veikalu tik iedomīgi palikuši... kad lūdzām, lai vienu preci no mūsu prikuma atskaita, jo arī nepietika naudas, tad kasiere tā nopītas, ka varētu padomāt, ka mēs viņai lūdzam zvaigznes no debsīm nonest... vienkārši neciešama attieksme...

un kas teica, ka autoram mājās stāv dators? ir taču publiskajās vietās arī peejams internets... latvieši vienmēr bijuši nožēlojami, kad tik kādu apriet...

Aiva kur riet mācījies?

P pufa 05.05.2010

būtu vairāk tādas kā tu, Aiva- visi veikali būtu kārtībā...

K katrīna 05.05.2010

mjā unikāli komentāri. Tas taču ir pilnīgi vienalga maznodrošināts vai vel nez kāds, un vienalga vai prece ir dārga vai lēta cenai ir jābut atbilstošai. reāli ja tu esi parliecināts ka tev ir taisnība aizej ar kasieri un paradi viņai, kada ir norādīta cena stendā, ja tev ir taisnība, tad vari pieprasīt lai pardod preci par cenu ko viņi ir norādijuši!... tas atiecas uz visiem veikaliem partikas, apģerbu utt
kļūdas pieļaut ir cilvēcīgi un kāds par tām arī maksā, bet nu ar vardiem kuņasdels, šmara diezvai jūs kautko panaksiet, ar tadiem vardiem jus piesaistīsiet tikai zema līmeņa cilvēkus kuri tik brākt māk.

Mamma 06.05.2010

Katrīna vai pati saprati ko uzrakstīji.

R R 06.05.2010

redzams kā komentāros Rimi debīliķi mēģina aizstāvēties ar rupjībām. Āksti.

A Advokāte 07.05.2010

Te acīmredzot raksta cilvēki, kas ne sevi ciena, ne arī citus.

Ja kāda zin, kas konkrēti raksta šādus cieņu un godu aizskarošus komentārus, lūdzu informējiet mani, lai tālāk likumdošanas kārtībā caur tiesu piedzītu zaudējumus.

Jau iepriekš pateicos par sadarbību.