www.sudzibas.lv RIMI Rupja kasiere

Rimi - Rupja kasiere

Labdien, ar draudzeni esam šokā, vakar gribējām nopirkt cigaretes, par nelaimi šī velme sabojāja mums visu vakaru. Man 25, draudzenei 20. Draudzene piegāja pie kases, kurā strādā kasiere Jeļena. Viņai prasa dokumentus, viņa parāda ISIC swedbank bankas karti kura, kura ir starptautiski atzīts dokuments. Viņai tik rupji atbildēja krievu valodā un nepārdeva. Pēc tam piegāju es, uzptasa dokumentus parādu savu ISIC karti. Notiek tas pats. Kad paprasīju:"Vai obligāti ir jābūt tik šausmīgi rupjai? Kāpēc šo karti nepieņem kā personu apliecinošu dokumentu?" klusuma pauze, jūtu ka cilvēks vispār nesaprot ko es viņai pajautāju. Tad palūdzu izsaukt kāsu no administrācijas, kurš varētu man paskaidrot, uz ko saņēmu atbildi: "Znaješ idi ti nahuj"
Cepuri nost kasieru priekšā kas pārbauda dokumentus, bet vai tiešām ir jābūt tik rupjai. Ko doma RIMI turot šādas kasieres? Ir tak daudz cilvēku bez darba, lai labāk paņem kādu kas vēlas strādāt! Kāpēc RIMI tur kasierus kas nesaprot valsts valodu?

Y yo 12.12.2011

Es arī tam neticu. Varbūt dokumentus paprasīja, nepārdēva un cilvēks apvainojas, bet mēlot nav smuki =)

K konturino 24.03.2016

Я эту кассиршу знаю лично. Да, с латышским у нее не все так хорошо, но вот с обслуживанием клиентов... Ты уж извини, но она никогда бы такого покупателю не сказала. Ни в плохом настроении, ни на твою дерзость. Вырос, сигареты захотел? Бери паспорт или права и покупай. Нет? Так иди мимо кассы и не покупай. А про фразы с посылом... Мысленно она тебя точно послала, недальновидный ты человек, а вот на словах - это вряд ли. Так что не надо зря обвинять человека.

J 17.04.2016

Patiesībā,LR likums nosaka,ka personas apliecinoši dokumenti,iegādājoties alkaholu vai tabakas izstrādājumus,pircējam līdz 25 gadu vecumam ir jāuzrāda pašam,negaidot kasiera(-es)uzaicinājumu. Ja pircējs nevar uzrādīt vai atsakās uzrādīt personas apliecinošus dokumentus(pasi,ID ),kasieris(-e)ir tiesīgs(-a) nepārdot preci.
Kasieres tiek no vadības puses,no policijas darbinieku puses regulāri pārbaudītas un sodītas,ja tas netiek ievērots. Tad nu,cienījamie pircēji,esiet saprotoši un atsaucīgi! Neradiet sarežģītas situācijas ne sev ne kasieriem,tad arī kasieres būs laipnas,atsaucīgas un smaidošas!